Сохранить данные Мои закладки Распечатать службу Добавить закладку

Пилот такси Тернополь

4.50
Контактная информация
Адреси:
Категории:   
Телефоны
Телефон: 52-10-52
Телефон 2: (098) 836-00-22
Телефон 3: (095) 325-91-16
Телефон 4: (063) 599-72-92
Информация:

Пилот такси Тернополь

Адрес (URL) для онлайн-заказа:
(12)

Comments (12)

 • Sasha Greshuk Ответить

  Чому ніколи немає вільної машини, особливо в непогоду ? Це жахливо .

  07 Ноя 2017 at 09:33
 • Юрій Намісняк Ответить

  Ваші водії (Пілот)поз. 190 безпосередньо хамлять клієнтам і висаджують посеред дороги з маленькою дитиною, питання чи ваша фірма несе за щось відповідальність? Надання комфорту їзди, елементарної ввічливості, гарантія довезення до потрібного місця, які мають входити в тариф проїзду?

  12 Ноя 2017 at 14:04
 • Ольга Нитка Ответить

  Безвідповідальність та хамство водіїв ( Пілот ) (поз.53), чому при виклику машини не запитують чи є зі мною собака? А потім просто фразою -” У мене ліцензія тільки на перевезення людей ” висаджують пасажира з машини у дощ! Можна зрозуміти все навіть якщо у водія алергія, але я попередила що собака – гіпоалергенна !!!!!! Чому на сайті не має правил за якими можна зрозуміти що потрібно попереджати при виклику машини що пасажир їде із собакою? Та зрештою чому не прислати іншу машину?

  07 мая 2018 at 19:07
 • Мирослава Ответить

  Це просто жахлива служба операторів
  Ніколи не має вільної машини
  Машини їздять без замовлень
  Ловлю машину на дорощі перевіряю чи був виклик по моїй адресі – НІ!!!! Ви що подуріли там???

  10 Авг 2018 at 18:27
 • Христос Ответить

  За Единий налог ваше таксі ауєть яке!

  26 Авг 2018 at 23:18
 • Діана Ответить

  Водій захив ,машина постійно глохла, за те що я їхала з маленькою собаку з мене здерли додаткові гроші, хоча не попереджали про це

  08 Сен 2018 at 12:30
 • сергій Ответить

  перший раз зіткнувся з обманом на цій фірмі за багато років ,сьогодні мене забрала шкода фабія з грузинської кухні і відвезла на морозенка 7 ,ну 4 км відсили …завжди була мінімалка ,сьогодні 45 грн ….зміна вражень кардинальна
  туди їхав на 549 мінімалка -парадокс

  05 Окт 2018 at 21:31
 • Оксана Ответить

  Сьогодні з ранку,о 08:30 хв. Викликала машину,нажаль не пам’ятаю номера, знаю тільки,що шкода сірого кольору,вроді 270,або 570 сказали-авто виїхало,через 5 хв.буде. Через цей час передзвонили-виходьте на вулицю,машина підїхала. Ми з дитиною до того вже були на вулиці,я дзвонила з вулиці. Пройшло ще 5 хв.ніяка машина так і не під’їхала. Я передзвонила на базу,там диспетчер каже,почекайте,звяжимось з таксистом і вам передзвонимо. Пройшло знову 5 хв, я знову дзвоню,а не вони до мене -кажуть він не туди заїхав,вибачайте, зараз підїде до вас. Ми знову чекаємо 5 хв. Передзвонюю знову Я, диспетчер каже що в них немає зв’язку з таксистом,він зник з карти. Вибачаються,кажуть,що постараються знайти іншу машину, я вже відмовилась. Я страшенно ОБУРЕНА,адже на вулиці -7,ми з дитиною чекали 25 хв на таксі,яке так і не приїхало.

  21 Янв 2019 at 11:30
 • Анастасія Ответить

  Завжди замовляю авто на Пілоті, жодного разу не мала конфузів, сором вам, ставтеся до водія по-людськи, розраховуйтеся нормально, ви клієнти-пасажири а не совєтская власть, поводьте себе відповідно – водії також люди!, ще жодного разу шофер не буркнув після того як я привітаюся, а то й самі вони вітаються перші не встигла ще в машину сісти. Гарна фірма, багато років замовляю, бувають молоді водії ти запитає заїзд той чи інший, а старші то ще й можна гарно поспілкуватися, дуже гарні водії.

  17 Фев 2019 at 19:36
 • Furdi Ответить

  Пілот то найкраща фірма в місті. хочу подякувати всім водіям, так саме всім, жодного разу не підводили, якщо замовив – завжди приїде авто. чисті автомобілі. ввічливі водії. Особиво хочу відмітити диспетчерів – завжди позитивні. Замовляю Пілот і всім знайомим рекомендую. Одного разу забув телефон в машині, то водій пішов мене шукати до спортзали щоб повернути моє майно. дуже вдячнийб компанія ПІЛОТ ви супер служба і дуже гарно працюєте з людьми. ВИ НАЙКРАЩІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10 Мар 2019 at 20:34
 • Олександр Радіонов Wim SG Group Ответить

  У мене є власние авто і тому не часто користуюся послугами таксі, я доволі забезпечена людина і мені добре відомо, що таке високий рівень сервісу. Кілька разів залишав відгуки ресторанам, автосалону, торговим представництвам, та написання відгуку для таксі – це мій перший досвід.

  Пілот на мою думку – це видатна компанія, сьогодні після поїздки в автомобілі цієї компанії я звернув увагу на те, що жодного разу не мав непорозумінь з ними, водії Пілоту завжди, хочу підкреслити Завжди! ввічливі, вітаються першими і автівки в них доглянуті. Ще приємно, що водії не вдаються до хитрощів і завжди відкриті до спілкування особливо молоді, складається враження, що відділ кадрового забезпечення в цій організації на висоті. Бажаю успіхів компанії і її клієнтам. Рекомендую Пілот, оскільки сервіс в них відмінний.

  14 Мар 2019 at 22:01
 • Ira Ответить

  Користуючись послугами таксі Пілот я була задоволена. Водії стараються підвезти до місця призначення коротким шляхом. Але не сьогодні, бо їхали з водієм “позивн. 61 шевроле червоного кольору” водій старшого віку забираючи нас із поліклініки морозенка,7 до Старого парку повіз через Текстильник, об’їжджаючи дуже великий круг(більше ніж 2км), не попередивши!!! дитина трішки почала капризувати ( після прививки), тому я спочатку не помітила, як він їде, адже постійно їду через Тарнавського, Ломоносова ……вирішив заробити…..нехай це буде на його совісті!!!!

  22 Мар 2019 at 23:59

Добавить коментарий