Чат-боти? Убер знову перший

Чат-боти? Убер знову перший

Вчора нам на очі потрапила стаття про те, що один програміст створив чат-бота, який дозволяє отримувати інформацію від  Uber про те, що ціна проїзду з точки А в точку Б впала.

 

Ми не будемо робити рекламу для цього програміста та, відповідно, Uber. Ми просто на прикладі цієї ситуації хотіли відобразити становище в таксі Києва і України цілому:

Ми запропонували в закритій групі вайбера півроку тому 20-ти службам створити чат-бота, який би приймав замовлення. Ці служби були 5 Всеукраїнські (4 міста і більше), 5 Всеукраїнських (до 4 міст), 5 з міст-мільйонників, 5 з обласних центрів або Маріуполя та Кременчука. Ботом не зацікавився ніхто. При чому чат-бот  міг би робити ще купу корисних речей, але всі покрутили носом. І знов таки віддали пальму першості в цьому ноу-хау в Україні був  Uber.

 

Також ця стаття стане відповідним експериментом. Нам доволі часто закидають, що ми заграємо із Uber. Насправді, вони – головний конкурент нашим 7-ми додаткам. І реклами їх в нас на сайті нема. Вони легко могли б заплатити 2500 гривень за гарантовані високі місця в топ-10 у десяти містах протягом року. І цей продаж ймовірно (50%) можна було б зробити протягом кількох дзвінків. Але в якості експерименту ми чекатимемо коли команда Uber сама подзвонить. Відповідно – за 4500 відвідувачів в місяць не готові заплатити 35 гривень (приблизно 1.20/день).

 

Ну а ми шукатимемо методи як донести до директорів, що реклама на нашому вартує цих грошей і спробуємо ще збільшити трафік.

5.00 середній рейтинг (99% рахунку) - 1 голос

Додати коментар