Делі проти викидів (дизельних машин) і центральних замків. Чи скоро в наших таксі?

Делі проти викидів (дизельних машин) і центральних замків. Чи скоро в наших таксі?

Департамент транспорту Делі вводить обмеження на використання дизельних машин (не старше 10-ти років на дорозі) і центральних замків.

З чого раптом? Світ рухається в напрямку цивілізації. Уряди країн, де вміють мислити стратегічно, розуміють, що рано чи пізно цивілізація “накриє” і їх. Щоб не відставати в економічному і ментальному плані Індія робить кроки в правильному напрямку. Сподіваємося, і мерії наших міст і уряд та ВР України будуть мислити в тому ж напрямку.

Слідом за Норвегією і Нідерландами, парламенти яких підтримали заборону випуску нових машин з двигуном внутрішнього згоряння до 2025 року (у Англії, Німеччині та Франції ці терміни від 2030 до 2040-го року), одна за одною подібні заяви роблять політики і міністри багатьох країн.

Делі, до всього, заборонив водіям таксі використовувати систему центрального замка. Щоб забезпечити безпеку пасажирів, в першу чергу жінок і дітей.

 

Згідно із розпорядженням муніципалітету, ліцензію на таксі в Делі отримають ті водії, які наклеюють наклейки, що інформують пасажирів про систему блокування дітей автомобіля.

 

Також мерія Делі планує звести міської тариф до єдиного. Він буде трохи вище нинішнього середньоміського, але і не вище строго задокументованих цифр.

 

За матеріалами hindustimes

5.00 середній рейтинг (97% рахунку) - 1 голос

Додати коментар