Французи презентували своє безпілотне таксі Navya (новина з відео)

Французи презентували своє безпілотне таксі Navya (новина з відео)

Вони відкрито визнають, що Waymo  – беззаперечний лідер. Але Navya перший комерційний автомобіль, який вже виставлено на продаж. Нагадаємо, що Waymo – проект від Google, який вельми серйозно налаштований перегнати Uber.

Безпілотник від Навья здатний розвивати швидкість до 70-ти кілометрів на годину, але буде їздити в середньому 50 км/год в міських районах. Інженери Навьи вважають, що саме їх розробка є першим в світі повністю автономним автомобілем для таксі.

Повністю електричний автомобіль може перевозити до шести пасажирів. Машина була розроблена з самого початку так, щоб бути автономною, тому не має кабіни, рульового колеса або педалі.

Завдяки спеціальній програмі для смартфонів, яка називається Navya App, користувачі зможуть замовити таксі одним клацанням миші. Автомобіль запускається, коли двері відкриваються і закриваються. Navya стверджує, що він також здатний попередити пробки, аби користувачі могли прибути вчасно, незважаючи на непередбачуваний трафік.

Машина оснащена складною мультисенсорною технологією, що включає 10 датчиків Лідара, шість камер, чотири радара, дві антени GNSS і один інерційний вимірювальний блок (IMU). Navya заявила, що ці датчики забезпечують «принаймні» потрійний захист за всіма функціями, гарантуючи виняткову надійність. Бортовий комп’ютер здатний постійно об’єднувати дані, отримані за допомогою сенсорної архітектури.

Navya вже має різні партнерські угоди з транспортними фахівцями, в тому числі Keolis в Європі і США, а також з RAC в Австралії. Очікується, що ми побачимо машини від Navya в різних службах таксі Європи в другому кварталі 2018 року.

5.00 середній рейтинг (97% рахунку) - 1 голос

Додати коментар