Гонка безпілотників. GM заявило, що запустить безпілотне таксі на основі своєї технології Chevy Bolts

Гонка безпілотників. GM заявило, що запустить безпілотне таксі на основі своєї технології Chevy Bolts

General Motors включився у війну за ринок безпілотних таксі. Це справедливо, бо їхня технологія Chevy Bolts вже працює, а ринок таксі перспективний.

Проект називається Cruise. GM визнає, що вони дещо відстають від Waymo (про нього ми писали не раз), але дистанція скорочується. Як, втім, скорочується дистанція між показниками елетромобіля Тесла і Cruise від Дженерал Моторс. Cruise давно зайняв друге місце по більшості параметрів.

GM назвав термін виходу на ринок безпілотних таксі – 2019 й рік. У багатьох конкурентів раніше. Хоча журналісти вже їздили на Cruise по вулицях Сан-Франциско.

Місяць тому Cruise заявила, що вона купить Strobe. Це стартап, який робить датчики LIDAR, які допомагають автономним транспортним засобам «бачити» все навколо себе. Масштабність підходу вражає. Сміємо припустити, що якщо все «поділити на 2» – GM з проектом Cruise не хоче хоча б медійно відставати від Uber і Google, але чітко бачить себе третіми (і стане ними, швидше за все). А новина про безпілотне таксі ще й використовувала як медіа-привід. Заодно в черговий раз пропіарила Chevy Bolts (вважай Chevrolet Bolt EV).

Проте, від конкуренції завжди у виграші простий споживач. Чим більше конкурентів – тим якісніше ринок.

З сьогоднішнього дня ми запускаємо новий тег «Гонка безпілотників». Раптом хтось мислить як ми. Прочитав цю новину після 2017-го року. І вирішив простежити на нашому сайті історію гонки безпілотних таксі, при чому як автомобілів, так і літаючих. Тоді Вам достатньо клацнути за тегом «Гонка безпілотників» (вгорі одразу під заголовком) і Вам видасть всі новини по цій темі. Упевнений, Вам буде дуже цікаво!

За матеріалами theverge.com

5.00 середній рейтинг (97% рахунку) - 1 голос

Додати коментар