Іспанські водії поки перемагають Uber

Іспанські водії поки перемагають Uber

Uber – служба в сфері транспорту, а не компанія, яка надає інформаційні послуги. Так постановив суд Євросоюзу. Позов подали барселонські таксисти. Ці дії, фактично, були продовженням двох страйків, які відбулися в Мадриді.

Нагадаємо, що в Лондоні Uber позбавили ліцензії, бо їх визнали не цифровим сервісом, а транспортною компанією. Дата відновлення ліцензії в столиці Великобританії поки незрозуміла.

Зате у Східній Європі в Uber все ОК. З неперевірених джерел у Києві буде відкрито центральний офіс Uber у Східній Європі. Значить наше законодавство найбільш лояльне для подібного агрегатора замовлень таксі, або тут самий перспективний ринок. Щось третє вигадати складно.

Не знаємо яка доля багатостраждального закону 3107 і чи приймуть його хоча б через три роки після написання, але, судячи з усього, нам дійсно прийдеться чекати вересня 2018. Це сарказм крізь сльози, але посудіть самі – це традиційно самий «таксішний» місяць у Раді. Наприклад, 9-го вересня 2016-го року Голова Комітету Верховної Ради України з питань транспорту Ярослав Дубневич вніс Проект Постанови 3107/П про повернення на доопрацювання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо врегулювання роботи таксі, легкових автомобілів на замовлення та інформаційно-диспетчерських служб). В підсумку 1 листопада 2016 проект було відкликано. Проект основного закону 3107 було подано 15 вересня 2015 року.

3.60 avg. rating (75% score) - 5 votes

Додати коментар