Куди далі? Літаюче таксі для одного пасажира вже влітку 2017

Куди далі? Літаюче таксі для одного пасажира вже влітку 2017

Якби про це нам сказали десять років тому, це б здавалося новиною із 22-го сторіччя. Але ми на порозі нової реальності. До 2020-го беспілотні літаючі таксі стануть нашою повсякденною реальністю. Трохи занурився у цю тему і прозрів – розробки ведуться як мінімум сімома фірмами-розробниками.

Тому як тільки ми щось дізнаємося нове з цієї серії – ми одразу вас проінформуємо. Бо це цікаво. Це – перспектива. Це одночасно і майбутнє і сьогодення. Історія переписується зараз.

Беспілотні таксі на колесах це вже минуле) Цим вже не здивуєш жителів кількох американських міст.

А от безпілотні літаючі таксі… Китайська фірма EHang планує запустити таке таксі влітку цього року в Дубаї. Людина замовляє літаюче таксі через відповідний додаток в інтернеті, вказавши пункти відправки та прибуття. Маршрут прокладається із врахуванням повітряного трафіку!

Перед вильотом дрон обов’язково перевіряє працездатність усіх систем. Із відомих характеристик – дрон важитиме 250 кілограмів і зможе перевозити одного пасажира до 100 кг на дистанцію до 50-ти кілометрів.

Для тих, хто зацікавився новиною – радимо забити в ютюбі запити Airbus, Vahana, EHang. Обіцяю Вам як мінімум десятихвилинне занурення у світ майбутнього, яке вже наступило!

5.00 середній рейтинг (97% рахунку) - 1 голос

Залишити відповідь

Увійти або зареєструватись: