Літаюче таксі від німців і порівняння з Uber

Літаюче таксі від німців і порівняння з Uber

Знову німці і літаюче таксі! Мюнхенський стартап Lilium jet заявив, що незабаром запустить п’ятимісний  повністю електричний пристрій вертикального зльоту і посадки (VTOL), яке розробляється ними.

 

Цікаво, що вони в своїй презентації так і написали: “викликати буде просто, як Uber”, що маркетингово дуже неправильно – згадувати конкурента, який завдяки мегабюджетам може наздогнати і обігнати. З урахуванням того, що Uber зараз судиться з компанією свого колишнього співробітника Ларрі Пейджа, плани на літак-таксі у них серйозні. Тема тяжби – Пейдж, пішовши з Uber, використовує секрети по розробці літаючих таксі на користь його нової компанії. До речі, Uber назвав терміни запуску свого літака-таксі – не раніше 2020-го року.

 

Повернемося до Мюнхена. Генеральний директор Lilium Деніел Віганд заявив: «Ми хочемо бути провідною компанією, що дозволяє кожній людині взяти літак замість того, щоб використовувати автомобіль і бути в п’ять разів швидше, в місця призначення».

 

Поки мова йде про польоти зі швидкістю 300 км/год на максимальну відстань 300 км. До речі, вперше у нас на сайті з’являється термін літак-таксі. Але так рано чи пізно повинно було статися.

 

Самі німці вважають свій проект поки Найуспішнішим в цьому сегменті. Та й інвестори ніби як задоволені. Самі Lilium вважають, що вони випереджають проекти Ларрі Пейджа і проект Ваха, підтримуваний Airbus.
Реактивний літак Lilium VTOL буде повністю електричним, що є найбільшою складністю для інженерів. Але є і плюси – по порівняння в масі з бензином, батареєю споживається приблизно в сто разів менше енергії, ніж на кілограм бензину.

 

“Я думаю, що в світі немає кращого місця, щоб реалізувати наш проект”, заявив Віганд. Відзначивши, що Південна Німеччина є батьківщиною таких успішних інженерних компаній світового класу як BMW, Siemens, Audi і Porsche. “Якщо все заплановане мною збудеться, можливо, що в один прекрасний день Lilium може бути доданий в цей список”, вважає Віганд. Зараз над проектом працює близько 75-ти співробітників з 40-ка країн світу!

Ну і в кінці подібних статей, як завжди, відео:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=113&v=ohig71bwRUE

За матеріалами techcrunch

5.00 середній рейтинг (97% рахунку) - 1 голос

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *