На єврономерах таксувати не можна. Штраф у Чернівцях

На єврономерах таксувати не можна. Штраф у Чернівцях

Укртрансбезпека не спить. Патрульна поліція Чернівців під час спільного відпрацювання із Державною службою з безпеки на транспорті, в рамках перевірки, виявлення та вилучення з бізнесу пасажироперевезень автоперевізників, які без оформлення документів, передбачених законодавством про автомобільний транспорт, надають послуги з перевезення пасажирів, на вул. Сторожинецькій патрульні зупинили автомобіль Фольксваген з іноземною реєстрацією, водій якого надавав послуги пасажирських перевезень. Цей транспортний засіб раніше неодноразово потрапляв у поле зору працівників Укртрансбезпеки, проте на їхню вимогу зупинитися водій не реагував.

В автомобілі, окрім таксиста, перебувало ще двоє пасажирів. Незважаючи на це, людина свою провину заперечувала. Громадянинові пояснили зміст його правопорушення. Згідно чинного законодавства, здійснення внутрішніх автомобільних перевезень пасажирів і вантажів на території України транспортними засобами, зареєстрованими в інших державах є незаконним та тягне за собою накладення штрафу від 340 до 1700 гривень.

Керманича автомобіля притягнули до адміністративної відповідальності та склали протокол за ст. 133-2 КУпАП (порушення умов і правил здійснення міжнародних автомобільних перевезень пасажирів і вантажів).

Джерело:acc.cv.ua\

У Вас є власна служба таксі в Чернівцях? Додайте її в Таксі Чернівці у нашому каталозі

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Додати коментар