Нова таксистська організація АВП провела прес-конференцію

Нова таксистська організація АВП провела прес-конференцію

Ті, хто нас читає 16 років, знає, що тільки в Києві з десяток подібних організацій, асоціацій, об’єднань, союзів і так далі. Які бренди стоять за Асоціацією відповідальних перевізників? Uklon та Veterano cab. Перші – відомий сервіс в багатьох обласних центрах України. Veterano cab – дуже молодий бренд, який за нашими прогнозами не скоро вийде на рівень 1000 замовлень в день. Але нам імпонує парадигма і в бізнесі і в розбудові громадянського суспільства Леоніда Остальцева – керівника Veterano cab. Поки більш відомого як засновника бренду Veterano pizza.

Підозрюємо, що спільні точки дотику Уклону та Ветерано кеб – покращення якості машин і культури водіїв в їхніх сервісах. І це не пустий звук. Мій кум працює в Uklon, а його брата на доволі непоганій Skoda туди не взяли через пару подряпин на бампері і йому прийшлося йти у 838. Ветерано в день відкриття анонсували що не братимуть Ланоси. Це теж рівень, теж позиція.

Пост-реліз АВП нижче. З того, що сподобалося – звернули вчергове увагу, що Яндекс таксі працює, не зважаючи на заборону. Що в Уклону застраховані всі водії та пасажири. Якщо це правда, якщо страховки дійсно виплачуються, – це дійсно крок до Європи, до цивілізації. А от про ліцензії не можу погодитися. Ми маємо рухатися туди, куди рухається цивілізований світ. Хіба що погоджуюся що ліцензування має бути максимально спрощеним. І проти цифри 5000 на рік нічого не маю.

Пост-реліз АВП. 16 травня в Українському кризовому медіа-центрі відбулася спільна прес-конференція Асоціації Відповідальних Перевізників (АВП) і онлайн-сервісів таксі та виклику авто.

Представник Асоціації відповідальних перевізників та гравці ринку розповіли про страхування пасажирів, статистику ДТП та зміни у таксі в Україні найближчим часом.

– Підвищувати стандарти якості перевезень, безпеки пасажирів – це головне. Світовий досвід говорить, що саморегулювання необхідне кожній галузі. АВП створено, щоб регулювати ринок таксі, причому в нього входять як служби таксі, так і звичайні фізичні особи – водії, – розповів речник АВП, Олександр Дяченко. – Про які стандарти якості йде мова? Комфорт і безпека. Страхування пасажирів ми вважаємо першим важливим завданням АВП, і будемо працювати над тим, щоб спочатку всі члени АВП перейнялися страхуванням пасажирів, а в найближчому майбутньому – і всі гравці ринку.
Також Олександр Дяченко розповів про статистику ДТП на таксі: «Статистика, надана нам перевізниками, показує: кількість ДТП становить не більше 1 на 2 000 водіїв на місяць, або 1 на 167 чоловік в рік. При цьому водії таксі роблять набагато більше поїздок, ніж середньостатистичні водії. Але навіть з урахуванням цього, в Києві відбувається за рік приблизно 40-42 тисячі ДТП. У Києві до мільйона водіїв. Це означає, що в середньому по Києву на 25 водіїв доводиться одне ДТП в рік. У таксі – одне ДТП на 165 водіїв в рік. Це означає, що частота аварій на таксі вшестеро менше, ніж на звичайному автотранспорті. Ці цифри повинні раз і назавжди припинити спекуляції на тему «підвищеної небезпеки» таксі», – заявив Олександр Дяченко.

Основними вимогами АВП до реформ таксі він назвав:
– Вільний вхід на ринок водіїв, без додаткових корупційних перевірок і ліцензій.
– Фіксований платіж за право працювати у таксі (5 тис. грн на рік)
– Регулювання правил роботи на ринку самими гравцями ринку.

Леонід Остальцев, засновник сервісу виклику таксі Veterano Cab, заявив: «Таксі дуже соціально важлива галузь: вона надає роботу тим, у кого з нею тимчасові труднощі. Величезною є значимість таксі для ветеранів, особливо тих, хто тільки повернувся з фронту: в поїздках звикаєш до людей, до спілкування з ними. Зарегулювати таксі – означає відібрати у людей роботу. Ми виступаємо категорично проти цього».

– Держава не може відрегулювати роботу нелегальних таксі, може тільки заважати легальним, а Яндекс.Таксі продовжує працювати, і навіть розширюється. У той же час, законослухняні таксисти постійно перебувають під підозрою. Це неправильно і несправедливо. Робота російського сервісу Яндекс.Таксі, який знаходиться під санкціями – лазівка для криміналу, – зазначив Леонід Остальцев.

Даниїл Ваховській, директор з маркетингу компанії Uklon, заявив: «Ми пишаємося тим, що змогли випередити всі європейські країни і Uber у впровадженні безкоштовної страховки всіх пасажирів та водіїв. Ми не раз доводили, що впроваджуємо нові стандарти якості перевезень, сервісу і безпеки швидше, ніж цього вимагає уряд або Верховна Рада. Сьогодні десятки тисяч людей заробляють завдяки Uklon. Ми розраховуємо, що через кілька років їх будуть сотні тисяч. Час вимагає легкості в оформленні ліцензії перевізника, дерегуляції. Тільки така легкість – запорука того, що мільйони українців отримають дешеве таксі, решта – заощадять на паливі, і все разом – не стоятимуть в пробках і не змушуватимуть задихатися українські мегаполіси».

2.33 середній рейтинг (58% рахунку) - 3 голосів

Залишити відповідь

Увійти або зареєструватись: