Після джипу та Спартану INFOCOM випустила беспілотний Ланос

Після джипу та Спартану INFOCOM випустила беспілотний Ланос

Після джипу та Спартану INFICOM випустила беспілотний Ланос. Це не жарт. В Україні теж є такі розробки. І їм три роки! Ось до Вашої уваги відео 2016 року з сайту компанії-розробника:

Ймовірно, що беспілотний Ланос подібний до цієї розробки, але із урахуванням технічного прориву, який відбувся за 2 останні роки. Нажаль, відео із безпілотною “народною машиною” поки що нема.

Безпілотний Lanos здатен доставити вас з пункту А в пункт Б без пригод навіть по бездоріжжю без участі живого водія. Це перший легковий «безпілотник», в Україні. Lanos обладнаний системою навігації Pilotdrive, яку раніше тестували на позашляховиках Jeep Cherokee і КрАЗ.

«Чому« Ланос»? Тому що це – національний автомобіль, саме тому ми взяли його за основу», – пояснив керівник департаменту по безпілотним технологій «Інфоком ЛТД» Сергій Румянцев.

Pilotdrive – це система безпілотного керування автомобілем, яку можна встановити на будь-який вид транспорту – вантажний, пасажирський, легковий. Програмна частина повністю розроблена інженерами «Інфоком», апаратну купують за кордоном. Це єдиний відомий український «безпілотник», робота над ним ведеться з 2015 року.

Система орієнтується за допомогою камер, датчиків, радарів і тепловізора, що робить автомобіль безпілотним навіть в нічний час доби. Автопілот розпізнає розмітку дороги, її ширину, вміє пересуватися в умовах бездоріжжя. Камера встановлена ​​на даху автомобіля.

Датчики безпілотника мають охоплення 360˚, що виключає виникнення сліпих зон. Сенсорні системи розпізнають дорожні знаки, пішоходів і навіть тварин, що вибігали на проїжджу частину. Реакція автомобіля на перешкоду миттєва, запевняють розробники – система аналізу і прийняття рішень спрацьовує за долі секунд.

За матеріалами ain.ua

5.00 середній рейтинг (97% рахунку) - 1 голос

Додати коментар