Питання легалізації та номерів для таксистів бентежать суспільство

Питання легалізації та номерів для таксистів бентежать суспільство

Сьогодні тисячі ЗМІ завдяки безкоштовній вірусній рекламі розтиражували  оцю хвилину інтерв’ю Міністра Інфраструктури Володимира Омеляна  телеканалу ZIK.

Омелян – Міністр прогресивний. Віримо, що були щирими його слова про вхід на ринок авіаперевезень лоукоста Ryanair, легку залізницю-метро до міста Боориспіль та одноіменного аеропорту. Так само ми віримо, що буде прийнято закон(и) про жовті номери та ліцензії. Можливо, навіть в жовтні. Можливо, навіть в тій редакції, яка є зараз. Але для виконання законів потрібен суворий контроль їх виконання (Укртрансбезпека / колишня державна транспортна поліція).  Це є контроль з боку держави, тобто згори.

 

Але є ще один вид контролю – знизу – громадянський. Не можна жалітися на якість обслуговування таксі (відсутність щоденної мийки, вайфаю, жовтого номеру, ліцензії, телевізору в авто, тощо), якщо ти вишукуєш з кількох сотень не службу, яка це хоча б декларує у своїй рекламі, а компанію, яка возить за 5 гривень кілометр. А у провінції – ще дешевше. Дуже важливий момент – зростання свідомості громадянського суспільства. Після Революції Гідності водіїв, які їздять по забороненій смузі стало значно менше. Менше стає і людей, які паркуються на місцях для інвалідів. Але вони все ще є. Коли 100% пасажирів просто відмовлятиметься їхати в машині не на жовтих номерах, виставлятимуть погані оцінки та писатимуть відповідні відгуки в мобільних додатках, або в орган, який видає ліцензію. Тоді і виконання закону швидше втілиться в життя.

 

До речі, журналісти це реальне дзеркало нашого суспільства. Це хвилинне інтерв’ю було не одним медіа-приводом до цієї теми. Ми запустили в фейсбук статтю про штраф водія таксі в Чернівцях за машину на єврономерах. Зацікавленість була шаленою, і побила наш попередній рекорд   в півтора рази (6300 переглядів)!!! Відповідно людей ця тема цікавить. Головне, щоб обидва учасники ринку розуміли що за якість треба платити трошечки більше.

3.50 середній рейтинг (78% рахунку) - 2 голосів

Додати коментар