Реалії 2018. Тачка зайшла в Кременчук. 5 київських служб об’єдналися в одну

Реалії 2018. Тачка зайшла в Кременчук. 5 київських служб об’єдналися в одну

Новий рік, нові тренди. Хоча, насправді, старі. Мобільні додатки відбирають роботу в компаній, орієнтованих на телефонних клієнтів. При чому кожен повним ходом шукає нову “цілину”. Цього разу в розмові з директором таксі 646 Кременчук Романом Нестеровим ми дізналися що в місто зайшла Тачка і одразу сколихнула ринок.

Найбільшого успіху цей додаток із казахським корінням досягнув в Одесі, де вони взагалі не брали гроші з водіїв довгий час. Поки в Південну Пальміру на зайшли Яндекс та Uber. За законами ринку ці два гіганти швиденько “з’їли” Тачку. Вона перестала бути конкурентом вдень, але вночі вони до сих пір потужний гравець. Їх фішка в тому, що вони працюють майже як Блаблакар, тільки ціну на поїздку ставить пасажир. Водії з певного радіусу можуть або одразу погодитись на тариф пасажира, або запропонувати свій. В підсумку, пасажир вибирає те, що йому найбільше всього підходить і їде.

Так само як мобільні додатки “віджимають” у звичайних служб в Одесі, а тепер – і Кременчуці, така само картина відбувається і в Києві. Якщо бути точним звідси ця тенденція почала розповсюджуватися в регіони. За перші 15 днів Нового року нам стало відомо про три “об’єднання” служб таксі, де ще рік назад повноцінні служби зменшилися в 5 разів. Тобто 5 компаній наймають одного чи двох диспетчерів, відповідно – 1 приміщення замість 5, і таким чином виживають. Виживають за рахунок тих машин, які є у власності служб, або партнерів директорів.

І якщо в умовному 10-тисячному Вейшнорську тамтешньому директору здається що до них така хвиля не докотиться – він помиляється. Для “хижаків” з обласних центрів це ласа “здобич”, бо в своїх звичних регіонах заробляння вони себе прогодувати не можуть.

4.00 середній рейтинг (85% рахунку) - 2 голосів

Додати коментар