Сам текст Меморандуму “11 липня” і точний склад підписантів

Сам текст Меморандуму “11 липня” і точний склад підписантів

Ще пару нових “пазлів” відкрилося в темі Меморандуму “11 липня”, про який ми написали кілька останніх статей. Завдяки черговим інтерв’ю став відомим текст меморандуму і точний склад підписантів. Як видно зі сканів, ми упустили участь в події на території Американської торговельної палати компанії Transflot та Асоціації відповідальних перевізників (далі АВП).

Зі своєї фейсбук-сторінки АВП пропонує службам таксі приєднуватися до реформи ринку. 11 липня ключові гравці ринку таксі підписали Меморандум про співробітництво. Серед підписантів Uklon, Uber, Bolt, Transflot та профільні експертні організації.

Основна мета меморандуму – спільними зусиллями сприяти дерегуляції ринку, а саме прийняти Закон про таксі, який дозволить без втрат для ринку легалізувати статус більшості водіїв таксі.

Меморандум 11.07.2019

Дозволимо собі маленький інсайд від BRDO – законопроект на розгляд громадськості буде запропоновано в кінці серпня. TAXIinUA обов’язково поінформує своїх читачів про цю подію. А щодо Transflot та АВП – наші вибачення – краще пізно ніж ніколи. До речі, якщо вони хочуть дати коментар – ми готові почути і опублікувати думку кожного. Особливо напередодні прийняття закону про таксі, який на нашу думку без перебільшення має стати історичним. Нормальний і головне працюючий закон ми чекали 15 років. А сам меморандум – непоганий. І тепер дуже важливо, щоб коли закон буде надано громадськості ВСІ учасники процесу (пасажири, водії, всілякі профільні асоціації, організації, об’єднання та директори великих (та й малих) компаній таксі змогли виявити всі підводні камені і внести свою лепту і правки в закон.

5.00 середній рейтинг (97% рахунку) - 1 голос

Залишити відповідь

Увійти або зареєструватись: