Скоро електротаксі буде в кожному середньому місті

Скоро електротаксі буде в кожному середньому місті

Саме до такого висновку ми прийшли, готуючи цей матеріал.

Невелике містечко Лозова. Більше відоме як залізничний вузол. Саме там місцевий бізнесмен Олександр Криворучко минулого літа продав свій Лексус та купив 4 Ніссани Ліфи. Зимою бізнес дозволив йому мати вже 12 таких автомобілей. Яка ситуація зараз не знаємо – коментар взяти поки не вдалося.

 

Цікавий кейс пропонують бізнесмени з Північного Сходу, які пропонують службам таксі купувати машини в розстрочку та лізинг. Деякі автопарки Сумщини та Чернігівщини вже погодились на це. Схема така:
Перший внесок – 60 000-80 000 грн 2. Розстрочка або лізинг – від 2 до 3 років , зі сплатою близько  12 000 грн в місяць, в залежності від року випуску  електромобіля, який купується.

Коли ми шукали матеріал, з’ясували, що електромобілі використовують в усіх регіонах України – Дружковка, Краматорськ і так далі. Тому ми і зробили висновок, що розвиток в цьому напрямку буде потужним.

Найкращий приклад – житомирське таксі 7737. Вони з 28-ми машин виросли вже до 58-ми. При чому всі машини “білі”, тобто сертифіковані, з білими зарплатами, щоденною перевіркою механіка і мийкою, ну і  так далі.

Головна фішка цієї компанії – в них є своя мережа заправок. І, судячи з того, що вони збираються за півроку йти в Вінницю, Тернопіль, Івано-Франківськ – це дуже вигідний бізнес.

Інший досвідом поділився один з керівників ужгородської служби Moeco. В них є два типи машин Renault Zoi та ті ж Nissan Leaf. Перші – швидше заряджаються, другі – більш комфортабельні.

 

 

 

5.00 середній рейтинг (96% рахунку) - 1 голос

Залишити відповідь

Увійти або зареєструватись: