СУП не були присутні 11 липня на підписанні Меморандуму

СУП не були присутні 11 липня на підписанні Меморандуму

 І представників Спілки українських підприємців (СУП) не було на заході 11 липня в АСС (Американська торговельна палата). Так заявив нам її представник, а стосовно майбутнього закону про таксі та Меморандуму не висловлюються бо не мають позиції. Фактично, те саме «не на диктофон» каже АСС, бо як і в випадку з СУП та ЕВА (Європейська Бізнес Асоціація) вони були не на всіх круглих столах і тому від всього відхрещуються. І переводять всі стріли на BRDO. Але всі, як один, постійно повторюють про інтереси бізнесу. Частково, інтереси бізнесу співпадають з інтересами держави. Легалізація після 28-ми років в тіні більшої частини водіїв та диспетчерів значно збільшить наповнення бюджету. Але інтересу бізнесу на наш скромний висновок ніяким чином не захищають пасажира. Хто братиме відповідальність про всі ці аварії та загиблих, якими рясніють новини щодня без перебільшення багато років, коли в Google забиваєш слово «таксі» в розділі «Новини». Не став виключенням і день сьогоднішній, як ми бачимо з заголовного фото.

 

 

Буквально вчора на радіо «Голос столиці» слухали  про захист українців закордоном, які виїхали туди на автомобілі та користуються зеленими картами. Фактично це страховка автомобіля  та пасажирів, а також іншої сторони (сторін), на випадок чогось поганого (ДТП чи крадіжки). Хотілося б мати аналогічно мати захист водіїв (в нашому випадку таксі) ТА ПАСАЖИРІВ в Україні.  Ми не хочемо будувати трафік на смерті цієї пасажирки Uklon, беручи інтерв’ю в її родичів, дізнаючись про те чи була компенсація і так далі. Але на відміну від цивілізованих країн Європи, де грошові виплати страховими є майже в 100% випадків, в Україні таких випадків одиниці.

 

Ми не будемо сильно фантазувати із приводу можливих коментарів стосовно події на Гостомельському шосе  від 4-х поважних не тільки в Україні організацій, але, впевнені,  всі б будувалися на позиції тільки  бізнесу (в даному випадку Uklon), а близьким загиблої тільки сухі співчуття.

 

Тепер сухі цитати від представників (точніше – представниць) СУП та АСС, які просили не вказувати імен та посад:

Ми умовно підтримали ініціативу BRDO, але зі свого боку нічого не підписували і офіційно не висловлювалися. Тому коментувати не можемо. Ми не виробили свою позицію. Ми ініціювати нічого не будемо, Вам краще звертатися в BRDO.
Будемо працювати з учасниками ринку та BRDO. Ми не знали про те, що проти  Uber в Європі відбуваються масові протести і їх діяльність заборонили. Ви не потрапили на захід, бо самі не прочитали на сайті нашої організації.

 

 

Короткі висновки:

  • Ніяких чотирьох організацій «з боку бізнесу» до написання майбутнього закону. Тільки одна – BRDO. Їх для масовості могло б бути більше – і п’ять і шість, але для абсолютної більшості це абсолютно невідомі та малозрозумілі абревіатури. А ті три, які для сили піару презентувалися разом з BRDO, від останніх, по суті, відхрещуються, заявляючи що вискажуть свою позицію пізніше.
  • Народ України чекаємо на реалістичний закон, який би регулював інтереси ще і водіїв з пасажирами. В першу чергу, який би контролював тих хто возить, на чому возить, скільки годин може знаходитись «на лінії»; страховку пасажира; виплати в бюджет. І саме в такій послідовності, бо згідно третьої статті Конституції людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
  • На нас знов чекає так звана «битва законів». Їх буде три, як мінімум, або навіть чотири, якщо Міністр інфраструктури буде «не в квоті» партії «Слуга народу» і вона не розколеться на декілька фракцій. Це будуть знов круглі столи, зелені книги, дорожні карти. Ну, а ми з вами за всім цим слідкуватимемо, і намагатимемось бити на сполох, якщо порушатимуться чиїсь інтереси в
    трикутнику пасажир – водій – служба (сервіс).

 

До речі, пишіть нам, якщо Ви представник служби таксі і страхуєте всіх своїх пасажирів – відправляйте нам скан договору зі страховими і  ми безкоштовно публікуватимемо таку інформацію як в розділі новини, так і в розділі інформація про таксі в місті (а в нас їх майже 150).

 

  

5.00 середній рейтинг (96% рахунку) - 1 голос

Залишити відповідь

Увійти або зареєструватись: