Зберегти данні Мої закладки Друк служби Додати в закладки

Всеукраїнська служба таксі 2444

4.67
Парк авто: 1 500,00
Інформація:

Велике і метушливе місто вимагає від кожного з нас максимальної оперативності і економії. Адже швидкий темп життя в столиці змушує нас швидко і комфортно пересуватися, але при цьому з максимальною економією. Хтось користується своїм автомобілем, ну а хтось вже звик робити все поїздки на таксі. Однак як знайти саме ту компанію, яка стане надійним партнером у всіх наших справах, оперативно подасть комфортний автомобіль, та ще й за прийнятними цінами?

Таксі 2444 - це цілодобовий замовлення таксі в Києві. Великий парк автомобілів дає можливість максимально скоротити час подачі, а це значить, що звернувшись в Таксі 2444, вам не доведеться довго чекати автомобіль. Одним з переваг є низькі ціни на послуги таксі Києві.

Багато хто звик до того, що дешеве таксі в Києві - це низький рівень сервісу. Однак це не завжди відповідає дійсності. Таксі 2444 прикладає максимум зусиль для того, щоб ціни на послуги були прийнятні, а якість завжди було на висоті.

Замовити таксі в Києві ви можете за коротким номером 2444 (callback), за допомогою форми онлайн замовлення, а також через мобільний додаток. Оператор розрахує вам точну вартість майбутньої поїздки і підбере найближчий вільний автомобіль.

Ви повинни бути зареєстрованим користувачем logged in щоб бачити цю інформацію
(0)

Залишити відповідь