Таксі та ремонт доріг: названо топ-5 транспортних законопроектів від “Слуги народу”

Таксі та ремонт доріг: названо топ-5 транспортних законопроектів від “Слуги народу”

Сьогодні розпочала свою роботу Верховна Рада нового скликання. І хоча тексту закону про таксі ще нема, із сьогоднішньої заяви новообраного депутата Олександра Скічко вже зрозуміло, що новий закон намагатимуться прийняти дуже швидко. В серпні написали ряд статей на цю тему. Наше бачення не змінилося. З того, що є станом на 29 серпня: Головою Кабміну 99% стане 35-річний юрист Олексій Гончарук, який зараз очолює BRDO (Офіс ефективного регулювання). У списку депутатів від Слуги народу (СН) є ряд його колег з BRDO — Олена Шуляк, Олександр Оржель, Віталій Безгін і Денис Малюська. BRDO ж пише закон про таксі, який за словами керівника сектору транспорту та інфраструктури BRDO Владислава Притоманова побачить світ в кінці серпня.

Можливо Олександр Скічко за цей закон не тільки голосуватиме, а ще й має відношення до написання, або бачив його уривки і володіє ситуацією краще. А ми чекаємо першого понеділка вересня, щоб зідзвонитися з паном Притомановим, як ми домовлялися з ним в інтерв’ю. А поки ми маємо заяви пани Скічка.

Перші п’ять законопроектів партії “Слуга народу” в сфері інфраструктури та транспорту стосуватимуться безпеки на дорогах, якості їх ремонту та послуг таксі.

Про це в коментарі OBOZREVATEL сказав нардеп від СН Олександр Скічко.

“По-перше, потрібно прийняти законопроект про ваговий контроль на дорогах. Зрозуміло, що є дороги поганої якості, але коли їде фура з перевантаженням в десятки тонн, такого не витримає ніякий асфальт”, – сказав Скічко.

Другий законопроект – про перевірку якості будівництва доріг. “У нас існує парадоксальна ситуація, коли “Укравтодор” є і замовником, і виконавцем, і сам себе контролює. Так не може бути. Повинні бути незалежні інженери, які будуть проводити перевірку. І якість доріг буде підвищуватися”, – сказав нардеп.

Третій законопроект стосуватиметься аудиту безпеки на дорогах: “Це для того, щоб поліпшити ситуацію за кількістю жертв і кількості ДТП”.

Четвертий законопроект – про регулювання ринку таксі. Таксисти повинні працювати легально і платити податки. “Законопроект є абсолютно ліберальним. Ми проводили переговори з представниками бізнесу, в тому числі і з “Убером”, і з “Уклоном”. І всі вони погоджуються і кажуть, що це компромісний варіант, який дасть можливість створити правила для служб таксі на ринку. Таксі працюватимуть в законному полі і платити податки. Тому, що зараз надходження до бюджету в районі нуля”, – каже Скічко.

П’ятий законопроект “Слуги народу” буде стосуватися залізничного транспорту. “Ми хочемо максимальну лібералізацію. Відійти від монополій, створити умови для приватної тяги, для різних операторів на ринку. Потрібно ліквідувати корупційні схеми в розподілі тяги”, – сказав Скічко.

    5.00 середній рейтинг (96% рахунку) - 1 голос

Залишити відповідь

Увійти або зареєструватись: