Ціни на таксі з топ-50 аеропортів Європи в центр

Ціни на таксі з топ-50 аеропортів Європи в центр

Взяти таксі з аеропорту прибуття в кінцевий пункт призначення в деяких аеропортах – справа дорога. В аеропортах Лондона (Станстед, Лутон, Гатвік) і Мілана (Бергамо, Мальпенса) мандрівникам навіть доводиться враховувати 100 євро за поїздку на таксі до центру міста. Ця сума в 10 разів перевищує ціну в аеропортах Бухареста і Варшави. В Європі мандрівники платять в середньому 40 євро за поїздку на таксі з аеропорту в центр міста, згідно з дослідженням, проведеним AirMundo.com.

Звіт про таксі в аеропорту влітку 2019 року «Ціни на таксі в європейських аеропортах» порівнює ціни на таксі в 50 найбільш завантажених аеропортах Європи. Звіт пропонує мандрівникам розуміння середніх цін на таксі від аеропорту до центру міста. Ціни на попередньо заброньовані таксі не включені в порівняння.

Топ-5 найдорожчих аеропортів для продовження поїздки на таксі: аеропорт Мілана Бергамо (105 євро), аеропорт Лондона Станстед (104 євро / 95 фунтів стерлінгів), аеропорт Лондона Лутон (99 євро / 90 фунтів стерлінгів), аеропорт Мілана Мальпенса (95 євро ) і лондонський аеропорт Гатвік (93 євро / 85 фунтів). Несприятливе розташування цих аеропортів на великій відстані від центру міста відіграє важливу роль.

Міланський аеропорт Бергамо (Ryanair), Лондонський аеропорт Станстед (Ryanair) і Лондонський аеропорт Лутон (EasyJet і Wizz Air) в основному використовуються бюджетними перевізниками. Однак, згідно з дослідженням, вони також є найдорожчими, щоб взяти таксі. Мандрівники, які орієнтуються тільки на ціни авіаквитків, будуть тут розчаровані. Швидше за все, поїздка на таксі до готелю в центрі коштує дорожче, ніж переліт. Бронювання таксі заздалегідь – це спосіб знизити вартість поїздки в лондонські аеропорти і назад.

В Європі середня ціна поїздки на таксі від аеропорту до центру міста становить 40 євро за поїздку в 34 хвилини. У порівнянні з піврічною давністю (Звіт про таксі в аеропорту взимку 2019 роки), лише тарифи на таксі в аеропортах Стамбула виросли. Мандрівники повинні мати на увазі, що на практиці мало хто таксисти в Стамбульському новому аеропорту і Стамбульському аеропорту імені Сабіха Гекчен дотримуються офіційних тарифів.

Рівень цін в аеропортах Східної Європи явно відрізняється, тобто ціни нижчі. В Ізмірі, в аеропорту Аднана Мендерес (11 євро / 67 TRY), в аеропорту Бухареста імені Анрі Коанда (10 євро / 45 лей), в аеропорту Варшави (9 євро / 40 злотих) і в аеропорту Анталії (8 євро / 48,50 лір) від готелю можна доїхати на таксі.

Дослідження серед 50 найбільш завантажених аеропортів в Європі показує, що все більше і більше аеропортів в Європі вводять фіксовані тарифи на таксі в аеропортах. Ціни на поїздку на таксі до центру міста були визначені в 8 з 50 аеропортів. Міланський аеропорт Мальпенса, паризький аеропорт імені Шарля де Голля, паризький аеропорт Орлі, римський аеропорт Фьюмічіно, аеропорт Афін, аеропорт Ніцци, мадридський аеропорт Барахас і петербурзький аеропорт Пулково повідомляють фіксовані ціни на таксі з аеропорту в центр міста через свій веб-сайт і додаток.

Київський аеропорт Жуляни, до речі, один з найдешевших в Європі, але Ельмундо це не врахувало. Хоча, з темпами зростання пасажироперевезень він скоро увійде в топ-50. А «Бориспіль» на 43-му місці.

Таксі тарифи в топ-50 найбільш завантажених аеропортів Європи на фото.

5.00 середній рейтинг (96% рахунку) - 1 голос

Залишити відповідь

Увійти або зареєструватись: