Uber підтвердив запуск сервісу доставки їжі Uber Eats в Україні. Шукають ресторани

Uber підтвердив запуск сервісу доставки їжі Uber Eats в Україні. Шукають ресторани

Цікава стаття від AIN.UA. Компанія Uber готується запустити свій сервіс з доставки їжі Uber Eats в Україні. Тепер в компанії підтвердили запуск офіційно. У коментарі виданню Financial Times Джейсон Дроег, віце-президент Uber, глобальний директор Uber Everything, розповів, що в 2018 році сервіс запуститься в 100 нових містах світу (у 2017 році він заробив в 150 містах), зокрема – в населених пунктах Ірландії, Єгипті, Кенії, Румунії та Україні. В Україні сервіс має запуститися до початку літа. Першим українським містом, де запрацює сервіс, стане Київ.
 
За словами віце-президента компанії, сервіс є прибутковим в 45 з 200 міст на кінець 2017 року. Всього роком раніше він був прибутковим всього в 3 містах з 50. До кінця минулого року його частка в загальному валовому доході компанії становила близько 10%, або $ 1,1 млрд в четвертому кварталі.
 
Як повідомив AIN Олексій Стах, генеральний менеджер Uber в регіоні Центральна і Східна Європа, в Україні компанія вже зараз шукає ресторани для партнерства. «Ми бачимо величезний інтерес з боку сотень місцевих ресторанів, які хочуть працювати з нами, щоб зробити доступними свої страви для більшого числа людей. Ми запрошуємо власників ресторанів, які хотіли б дізнатися більше про партнерство з Uber Eats, зв’язуватися з нами », – говорить він.
 
Також редакція AIN.UA бачила оголошення для набору кур’єрів для Uber Eats.
 
Uber Eats – це додаток для доставки їжі з місцевих ресторанів, запущене в 2015 році в Торонто, зараз сервіс працює в 200 містах по всьому світу. У додатку користувач отримує доступ до меню ресторанів, може вибрати їжу і оплатити замовлення. Для користувачів – це можливість замовляти їжу, для водіїв – заробляти на її доставці.
ain.ua

5.00 середній рейтинг (97% рахунку) - 1 голос

Залишити відповідь

Увійти або зареєструватись: