Uber запускає сервіс в Миколаєві, Запоріжжі, Кривому Розі та UberBLACK в Києві

Uber запускає сервіс в Миколаєві, Запоріжжі, Кривому Розі та UberBLACK в Києві

Сьогодні онлайн-сервіс за викликом таксі Uber святкує перший рік роботи в Україні, на честь чого не тільки роздає фірмові чашки в рамках акції UberBIRTHDAY, але і запускає преміум-версію тарифу UberBLACK.

Компанія вже офіційно підтвердила запуск UberBLACK, вказавши в числі доступних в рамках даного сервісу автомобілі Audi A6, Mercedes E-class, BMW X5, Toyota Land Cruiser, Toyota Camry XV07 і інші марки преміум-класу.

Виклик автомобіля преміум-класу обійдеться мінімум в 130 грн. При цьому тільки подача автомобіля буде коштувати 85 грн, а за дорогу доведеться заплатити 10 грн за 1 км шляху і 1 грн за 1 хвилину шляху.

Для поїздки в аеропорт «Бориспіль» пропонуються фіксовані тарифи: 450 грн з лівого берега і 650 грн – з правого берега Києва.

На честь запуску в Uber запропонували (тільки для нових користувачів) першу поїздку в Києві на UberBLACK вартістю до 220 грн безкоштовно з промокодом KYIVBLACK, акція буде діяти до 01.08.2017.

Також були озвучені плани по запуску Uber ще в кількох великих містах України, включаючи Миколаїв, Запоріжжя і Кривий Ріг.

«Uber в Україні розвивається рекордними темпами: всього рік тому Україна з’явилася на карті Uber, а ми вже представлені не тільки в Києві, а й в Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові та в усіх містах відзначаємо зростання числа користувачів і водіїв-партнерів. Крім того, на додаток до uberX і UberSELECT ми сьогодні вперше запускаємо в Україні преміальний сервіс UberBLACK.

Основне завдання Uber – надати доступний і надійний спосіб пересування по місту для максимальної кількості користувачів, і ми продовжимо працювати в цьому напрямку, приділяючи пильну увагу подальшому вдосконаленню сервісу та впровадження нових опцій.

Я хотів би підкреслити – для нас дуже важливою є Україна, ми з’явилися тут, щоб розвиватися разом, і ми продовжимо завойовувати довіру користувачів і водіїв, щоб зробити міста ще більш сучасними, зручними і динамічними “- зазначив Олексій Стах, генеральний менеджер Uber в Україні, Азербайджані, Білорусі та Казахстані.

Нагадаємо, що за рік присутності в Україні, сервіс запустився в 5 найбільших містах України: Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові та пропонує автомобілі трьох класів: доступний uberX, комфорт-клас UberSELECT і преміум-клас UberBLACK.

За матеріалами https://www.uber.com/uk-UA/blog/kyiv-uberblack/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Додати коментар