В якому таксі більше всього шансів на компенсацію?

В якому таксі більше всього шансів на компенсацію?

Сьогодні у моїй фейсбук-стрічці з’явилася шокуюча для мене новина. Відомий блогер та волонтер Мирослав Гай затегав Тетяну Зацерковну, яка потрапила в аварію, замовивши машину через додаток Uber. Суть проблеми проста: коли дійшла справа до компенсації, в Убері повідомили, що вся провина на водії. Компенсувати буде він, а працівники Uber можуть допомогти написати заяву в поліцію. Дівчину цікавить чому компанія обіцяє страхування кожному пасажирові, а на практиці цього немає.

В Убер ми не додзвонилися. Хоча не факт, що ми дзвонили в Убер… Нещодавно дізнався, що Uber працює із фірмами-прокладками. Що це означає на практиці? Водій заключив договір із компанією, припустимо, UberY. Його насправді підключили до водійського додатку Убер, він возить пасажирів, в додатку у пасажира його ім’я та телефон, а потім виплати припиняються. Водій починає розбиратися, і виявляється, що він працює із уберівською прокладкою, що з ким він договір заключив, той хай і платить гроші. Звісно, це б’є по репутації Уберу, але така схема їх повністю влаштовує.

Як і влаштовує ситуація з Тетяною Зацерковною. Одна справа, що вона ДЕСЬ читала про те, що всі пасажири Uber застраховані. Насправді, це не так. А от угоду на десятки тисяч знаків, ставлячи галочку при завантаженні додатку Убер-таксі, вона дефакто підписала. І, скоріш за все, грамотні юристи цієї багатомільярдної компанії так все прописали, що в Тетяни є шанс на компенсацію тільки від водія-невдахи, який віз пасажирку.

Чи є шанс потягатися з Убером? Є. Про це розповів голова Української таксомоторної асоціації Андрій Антонюк. Єдина умова, аби Тетяна не взяла компенсацію в тисячу доларів від компанії, коли запахне смаженим, а довірила свою справу УТМА, яка безкоштовно допоможе відсудити в Уберу чималі кошти.

Чи є в Україні компанії, в яких водії їздять не з цивілками, а із серйозними медичними страховками, де застрахований і водій таксі і всі його пасажири? За неперевіреними даними є. Але це тема для окремого серйозного дослідження-репортажу.

Від себе додам, що ми стали всеукраїнськими зовсім нещодавно. А от за київським ринком слідкуємо дуже плідно. І можемо назвати лише дві компанії, про які можна із впевненістю говорити, що вони зроблять все, аби репутація бренду в подібній ситуації не постраждала. Мова про Експрес та Еліт. Перших взагалі ніколи не було в нас на сайті, другі не входять і в топ 30 у розділі таксі Київ. Тому гарантуємо, що це не заказуха, а наші рекомендації, за які ми готові відповідати своєю 15-річною репутацією. Рекомендувати гарні служби таксі в інших містах не будемо, але кожному з Вас готові безкоштовно надати майданчик для самопіару. Журналістика це не завжди гроші, а й соціальна відповідальність перед суспільством.

Редакція wwww.taxi.in.ua бажає Тетяні Зацерковній та водієві швидкого одужання.

Ну і в розрізі нещодавної статті про жовті номери вважаємо, що відповідне Міністерство має видавати ліцензію на рік “в пакеті” із жовтими номерами та медичною страховкою. Тоді якість перевезень в таксі має зрости.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Додати коментар