Вадим Юрик (Hopin Taxi): “Київ – доволі конкурентне місто, а Чернігів – обділений сервісами пошуку таксі”

Вадим Юрик (Hopin Taxi): “Київ – доволі конкурентне місто, а Чернігів – обділений сервісами пошуку таксі”

Ми зв’язалися з директором по маркетингу Hopin Taxi Україна Вадимом Юриком, щоб дізнатися чому після Києва було обрано Чернігів і що думає словацький офіс компанії з приводу перспектив у Європі та інших континентах.

– Вадиме! Які плюси та мінуси роботи в Києві?
Київ – доволі широкий ринок для роботи, але з іншої сторони і доволі конкурентний. Зараз ми робимо ставку на корпоративний сектор, де бачимо багато перспектив. До того ж наша розробка (Власний кабінет компанії), напевно чи не єдина система такого рівня в Києві, яка дозволяє надавати сервіс справді європейського рівня для компаній, з дуже великою кількістю функцій, а не просто возити пасажирів «по талонах».

– Раніше в Києві було багато Вашої реклами, їздило багато машин з символікою Hopin – куди вони всі ділися?
-Вони нікуди не поділися, просто, напевно, тепер вони стали менш помітними. Можливо, в декого з водіїв хтось покрав наші корпоративні магніти з авто (таке дійсно трапляється, не зовсім зрозуміло, для чого вони комусь, але все ж).

– Наступне місто в Україні саме Чернігів – чому саме воно?
– На нашу думку Чернігів чомусь залишився обділений сервісами пошуку таксі. Тому ми вирішили виправити це і спробувати саме в цьому місті. Тобто ми побачили потенціал в даному місті.

– Які плани в словацького офісу по розвитку в Європі (інших континентах).
– Після Києва HOPIN запустився також у Словенії, в Любляні. Зараз розглядається можливість заходу на інший континент, але перемовини все ще тривають, тому назвати, куди саме, поки що не можемо.

– Які фішки готуєте на 2018 для своїх клієнтів?
– Основні фішки нашого додатку – легке і зручне замовлення таксі, ми будемо продовжувати рухатися в даному напрямі. Однак, також чекаємо повного оновлення додатку та корпоративного стилю компанії. Буде дуже цікаво. Додаток отримає ще більше цікавих і корисних функцій. Попередньо презентація запланована на початок наступного року.

5.00 середній рейтинг (98% рахунку) - 3 голосів

Додати коментар