Власник естонських таксі вводить оплату в біткоінах

Власник естонських таксі вводить оплату в біткоінах

У столиці Естонії з’явилося перше таксі, за поїздку в якому можна розплатитися віртуальними грошима. У салоні автомобіля про це повідомляє наклейка з назвою однієї з найвідоміших криптовалюта в світі – біткоіну.

Як повідомив Sputnik Естонія водій і власник машин Всеволод Юргенсон, нововведення приурочене до початку головування Естонії в Євросоюзі. Юргенсон розповів, що в Таллінні очікують гостей з різних куточків світу, і він має намір підтримати імідж своєї країни як однієї з найбільш просунутих в області використання і розвитку інформаційних технологій.

“Вперше з інформацією про криптовалюта я познайомився в новинах Sputnik Естонія. І вже потім зацікавився і почав вивчати всю доступну в інтернеті інформацію”, – сказав Юргенсон.

За його словами, він завів електронний гаманець і спробував провести перші операції з біткоіни, а ідея ввести оплату таксі криптовалюта прийшла сама собою. Нова форма платежів діє поряд з оплатою готівкою, банківськими картами, ваучерами і за договором з фірмою.

Як розповів таксист, за перший тиждень липня з боку пасажирів вже відзначено великий інтерес до можливості розрахунків в bitcoin. Будучи власником кількох автомобілів таксі, Юргенсон намір навчити користуватися криптовалютами всіх своїх водіїв.

Нагадаю, що офіційно наша держава не визнає платежі в біткоінах. Тим не менш, з топ 20 найбільших біткоін-портфелів українців чи не більше всього. От таке замкнене коло – українці не довіряють нацбанку і банкам взагалі, довіряють біткоінам. А нацбанк не довіряє біткоінам і будь-яким криптовалютам взагалі. Єдине про що можна мріяти щоб ми швидше рухалися в напрямку таких країн як Фінляндія та Японія.

За матеріалами РІА

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Додати коментар