Всі на електромобілях за 496 тис $

Всі на електромобілях за 496 тис $

Як повідомляє турецький телеканал TRT Haber, кількість електромобілів, що працюють в таксі Анкари і Стамбулу збільшується з 60-ти до 2000-х тисяч. До 2018-го року муніципальні влада цих міст планують перевести на електрокари всіх (!) таксистів цих міст. Коли слухаєш або читаєш подібну інформацію, тебе переслідують змішані почуття. При чому дуже. Але наступна інформація вас шокує ще більше – ліцензія стамбульського таксиста коштує 496 тисяч доларів.

Всього пару днів тому ми писали, що в Нью-Йорку жетон таксиста знизився в ціні від одного мільйону доларів до 241-ї тисячі. І ось нова цифра: Стамбул 496 тис. Вона не вкладається в голові. Бо зовні середньостатистичний житель Стамбулу виглядає точно не заможніше киян. Але спробуй київську владу ввести ціну на ліцензію хоча би однієї долари на рік – не представляю що тут буде.

Буквально напередодні в офісі однієї з київських служб поки ставили підписи на актах виконаних робіт і рахунків-фактур невільно слухав історію про штраф в 440 гривень, яку таксист збирається оскаржити з принципу. А в цей час у мене в голову крутились ціни на ліцензії в різних країнах світу і зрозумів, що в цьому плані ми відстаємо від турків. А в світлі всього вищезазначеного, розумію, що таки вони ближче за рівнем життя до Європи. І ментально.

Нещодавно оновлено інформацію про одну службу таксі на нашому сайті і злегка здивувався. У компанії, яка возить виключно на електромобілях, ціна на поїздку у Nissan Leaf коштує 70 гривень до 3 км і 8 гривень за кожний наступний кілометр. За містом – 15 гривень за кілометр. І парк збільшується. Відповідно – люди платять.

Єдина одна інформація до роздуму. Один директор таксі в Ніжині збирається придбати ті ж Ліфи. Відповідно – за електромобілями не тільки в Європі та Туреччині майбутнє? Розмірковуємо позитивно!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Додати коментар