Якість падає. Градус загострюється

Якість падає. Градус загострюється

Буквально вчора при поїздці з тренування в нашій машині зайшла мова про те, хто випускає “на лінію” (або як у них це називається) кур’єрів Glovo? Велосипедисти без шоломів, відбивачів і так далі прямо на дорозі. Те ж саме про кур’єрів на мопедах і мотоциклах. І тут на очі зранку попалася стаття наших колег з Таксопорт про масовість аварій в так званих агрегаторах машин на замовлення.

Стало дуже сумно, якщо ті оціночні судження, які дають колеги, правильні. Тоді динаміка якості обслуговування в пасажироперевезеннях автомобільним транспортом скоро буде прагнути до показника “дно”. Хоча картина і так сумна. Якщо ми заб’ємо в Гуглі слово “таксі”, то в розділі новини 85% заголовків будуть носити дуже сумний характер. А хотілося б бачити навпаки – позитив і інновації, і лише 15% “дтп, пограбував, зґвалтував, убив”.

Саме тому великої фотографією ми зробили скрін з розділу новини в Гуглі по запросу “таксі”.

Отже стаття колег урізаному вигляді: «Кегельбан-таксі» або чемпіонат зі збивання стовпів.

Є така цікава, розумово не складна, фізично не важка, і дуже азартна гра – кегельбан. Потрібно, кинувши кулю, збити встановлені на іншому кінці доріжки кеглі. Судячи з усього, кілька компаній агрегаторів зі сфери нелегального візництва на таксі, вирішили зіграти в свій власний чемпіонат з кегельбанів, де машини – кулі, а кеглі – стовпи та інші, які виступають з поверхні землі перешкоди.

Початок чемпіонату показало, що учасники налаштовані рішуче, і віддавати першість противнику не має наміру ніхто. У перші ж дні змагань одразу три результативних попадання!

28 липня 2019 р.
«Таксі» типу «болт». Дотичний удар об стовп з відскоком. Непоганий результат! Майстерне виконання! Слава Богу без пасажирів.

3 серпня 2019 р.
Учасник «Uklon», хоч і не потрапив в стовп, але теж набирає високий бал за креативність виконання, форму одягу та алкогольне сп’яніння. Слава Богу теж без пасажирів.


4 серпня 2019 р.
«Uber». Відмінний результат! Стовп завалений. За якістю виконання – кращий кидок!

5 серпня 2019 р
Насичений день в учасників змагань від команди «Uber».

Водій «Uber» спробував обігнати автомобіль швидкої допомоги, внаслідок чого сталося ДТП. Спроба виявилася зарахована, так як ні стовпи, ні паркани не постраждали.

І знову 5 серпня 2019 р!
На цей раз учасник без команди. Хоча його витівка відноситься не до ДТП, а до чистого криміналу, він отримує Приз «Глядацьких Симпатій» за нестандартний підхід до процесу отримання оплати з пасажира.

За перший тиждень змагань, на щастя, ніхто крім стовпів і парканів не постраждав. За винятком прикутого в підвалі пасажира.

Варто сказати, що бали в цій грі нараховуються по складній системі. Попадання в стовп дає найбільшу кількість, бо в нього потрапити найважче, особливо в нетверезому вигляді. І навпаки, знесення паркану під дією алкоголю і наркотиків, цінується нижче. Тому, що влетіти в паркан під кайфом найлегша завдання.

Так само за підсумками турніру, в кінці року, буде вручена солідна грошова премія найбільш результативною командою, яка збила найбільшу кількість дерев, стовпів, парканів і тому подібних природних і штучних перешкод на шляху до «світлого майбутнього» вітчизняного «таксі». На сьогодні чітко визначилася трійка лідерів зі збивання стовпів і парканів в місті Києві – «Uber» «Uklon» «Bolt».

Окремо варто звернути увагу на один цікавий факт. Чому то найбільш активні учасники цього змагання, по невідомому збігом обставин, одночасно є підписантами нікого меморандуму про реформу сфери таксі в Україні. Разом з ними цей меморандум підписали BRDO, American Chamber of Commerce in Ukraine, Спілка Українських підприємців – СУП, European Business Association. Вийшло дуже дивне поєднання підписантів.

Мабуть, заявлені реформатори і учасники змагань хочуть все українське таксі залучити в цей вид спорту по збиванню стовпів і парканів.

Поки ці сумні події говорять про те, що, на жаль, в нашій країні беззаконня і хаосу ця захоплююча Олімпіада зі збивання стовпів буде тривати нескінченно. Хоча в розвинених цивілізованих країнах цей небезпечний вид «спорту» заборонений, як і заборонена діяльність таких компаній як «Uber» «Uklon» «Bolt» і їм подібних.

Taxi.in.UA постарається розібратися що це за меморандум, опублікувати його текст або основні тези і розібратися що більше несуть агрегатори замовлень – цивілізацію і інновацію або хаос на ринку і погіршення якості обслуговування?

3.50 середній рейтинг (78% рахунку) - 2 голосів

Залишити відповідь

Увійти або зареєструватись: