Яндекс та Убер-СНД рвуться на IPO

Яндекс та Убер-СНД рвуться на IPO

Блумберг  опублікував заяву фінансового директора “Яндексу-таксі” Грега Абовськи на конференції Morgan Stanley TMT у Барселоні. Згідно якої Яндекс-таксі та Убер-СНД (без України та ще кількох пострадянських країн) планують вивести своє “об”єднання” на IPO в 2019-му (initial public offering).

 

Коли ми почали копати цю новину глибше – виявилося, що не все так просто – треба отримати ще купу дозвільних документів в Росії. Навіщо тоді ми все це пишемо? В цьому ж інтерв’ю йшлося про Яндекс також придбав UberEats в Росії, який значно збільшив кількість своїх користувачів у 2017-му. Шукали цифри – варіюються від 10-ти до 30-ти відсотків.

 

Цікаво, що вже 8 років одне українське таксі – Екіпаж Київ буквально протягом року перейшло з перевезення пасажирів до доставки їжі. Вони не стали довго вигадувати назву, і назвалися “Екіпаж-сервіс”. Детально вивчили їх сайт і зробили висновок, що вони вже зробили те, про що ми радимо усім нашим клієнтам – треба йти в регіони. В які саме де найкращий баланс попит на якісні послуги / ціна реклами. Самий класний приклад 2017-го року для нас – таксі 838 в Дрогобичі. Перед ними – таксі 3933 в Ніжині. Це тренд. На трендах заробляють більше половини бізнесів світу. Випав з тренду – скоро про тебе забудуть. Так було з Кодаком, десятками автомобільних брендів, кількома виробниками мобільних телефонів. В таксі взагалі одиниці служб, які змогли протриматись в топі більше 10-ти років. Їх переженуть молоді, які живуть в тренді останнього року, чи навіть місяцю.

 

5.00 середній рейтинг (97% рахунку) - 1 голос

Додати коментар