Японці з китайцями роздеребанять Uber в Азії і Латинській Америці?

Японці з китайцями роздеребанять Uber в Азії і Латинській Америці?

Японська інвестиційна компанія Softbank намагається придбати певну частку Uber в Азії і Латинській Америці, про що написав The Wall Street Journal.

Безумовно, цього не станеться поки не знайдуть нову людину на посаду генерального директора, на заміну Тревісу Каланіку. Проте, ця інформація Уолл Стріт Джорнал не виглядає як сенсація. Убер трохи роздута компанія, про чому підрахувати скільки насправді коштує компанія не зможе ніхто. І коли продається частинами по кілька мільярдів, то, здається, це вигідна угода для тих, хто цей сервіс створив.

Softbank вже є інвестором трьох найбільших азіатських мобільних сервісів таксі: сінгапурського Grab, індійського Ола і китайського Діді Чуксінг. Цікаво, що за нашою інформацією на латиноамериканську частину Убер Софтбанк націлився разом з Діді Чуксінг (Didi Chuxing Technology Co), в який СофтБанк інвестує чималі гроші.

У підготовленій заяві Девід Тевенон (David Thévenon), керуючого директора SoftBank, пролунало: «Ми спостерігаємо сильне зростання і відмінний прогноз для сектора мобільних рішень в Латинській Америці.

Одним словом ситуація малозрозуміла. Так само як Яндексом і Убер СНД. Раніше в ЗМІ говорилося про об’єднання компаній. Зараз – про поглинання Uber СНД росіянами.

Але як би там не було – на світовому ринку так і як в океан – великі риби зжирають менших, ті – ще менших і так далі.

Робіть правильні висновки, панове.

dealstreetasia.com

5.00 середній рейтинг (97% рахунку) - 1 голос

Додати коментар