Японці прийдуть до того, що діє в Україні 10 років

Японці прийдуть до того, що діє в Україні 10 років

Буквально вчора сперечався з одним директором таксі, що і в Херсоні і в Миколаєві рано чи пізно буде працювати така сама система замовлень як в більшості служб десяти найбільших служб України. А саме – пасажир має фіксований тариф, і чи потрапив він в пробку, чи ні, або чи найкоротшим шляхом поїхав водій – сума в підсумку не зміниться.

На користь моїх аргументів, що це станеться, прийшла новина з Японії. У столиці цієї країни – Токіо водії 4-х провідних компаній таксі їздитимуть за попередньо розрахованим тарифом. Впевнений, що в тарифі буде враховано завантаженість доріг, у який час буде зроблено поїздку та ще декілька нюансів, які можуть вплинути на зміну ціни таксі.

В експерименті братиме участь 4600 автомобілів. Це зроблено в першу чергу для туристів, які побоюються їздити за таксометром. Звісно, що викликати “нове” таксі у Токіо можна буде за допомогою додатку, аналогічного нашого додатку виклику “Таксі України” або додатку Uber. Пробні поїздки буде завершено 6 жовтня. Чиновники відповідного міністерства приймуть рішення чи використовуватимуть цю схему замовлення тільки в Токіо, чи розповсюдять на всю Японію.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Додати коментар