З Лондону в Париж без дозаправки на електромобілі

З Лондону в Париж без дозаправки на електромобілі

Пам’ятаєте зовсім недавно ми писали про випробування лондонських кебів на батареях? Їх вже закуповують в інших країнах. Першими стануть голландці.

Сотні знаменитих чорних лондонських кебів почнуть з’являтися на дорогах Амстердаму в наступному році. Вони будуть працювати базі електричних батарей замість дизельного палива. Це результат першої міжнародної продажем нового електричного таксі від Geely Automobile Holdings Ltd. Нагадаємо, що в 2013-му році Geely викупили Manganese Bronze Holdings і таким чином заволоділи London Taxi Company і зводу в Ковентрі, який і виробляє знамениті кеби.

Перші 225 електроавтомобілів відправляться з Ковентрі в Амстердам в першому кварталі 2018 року. Цей аукціон знаменує собою нову фазу для London Taxi Company, яка планує розширити свої можливості за межами Великобританії з новою моделлю з батареєю під назвою TX, яка була спроектована в Барселоні і представлена нещодавно.

З вересня LTC буде перейменована в LEVC (London EV Co.), щоб відобразити інвестиції розміром в $ 419 мільйонів на “електрифікацію” своїх автомобілів з китайських рахунків Geely. Інвестиції вкладено в нове виробниче обладнання для таксі і мікроавтобусів, які будуть відповідати правилам забруднення, що впроваджуються в Лондоні та інших містах світу.

Девід Анкона, керуючий директор Geely Design Barcelona повідомив, що в салон може поміститися шість пасажирів в порівнянні з п’ятьма нинішньої моделі, в машині є великий люк, а також великий сенсорний екран для навігації водіїв.

Geely хоче вийти на провідні ролі на світовому ринку автомобілів з низьким рівнем викидів. Інженери обіцяють водіям вже найближчим часом подорожувати з Лондона в Париж, без необхідності дозаправки.

У продаж в Лондоні нові кеби надійдуть в четвертому кварталі і в першому кварталі 2018 року в іншому світі. Різке зниження вартості батарей, на які припадає близько третини вартості транспортного засобу, робить дану розробку потенційно дуже успішною з коммереческой точки зору.

Мер Лондона Садок Хан ухвалив, що всі нові таксі в місті повинні бути здатні працювати з нульовими викидами з 2018 року або чистими електричними, або гібридними двигунами.

А що ж в Україні? Поки ми знаємо одну компанію, яка займається перевезеннями виключно на електромобілях – Оксі таксі. У відкритій групі taxi.in.ua в Телеграма один директор таксі з Ніжина цікавився у своїх колег чи варто купувати машини Leaf для роботи в службі. Напевно, в 18-му році в Україні служб, що працюють тільки з електромашинами буде більше 10-ти.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Залишити відповідь

Увійти або зареєструватись: