Колишній нардеп працює таксистом

Колишній нардеп працює таксистом

Колишній нардеп від 95-го округу (м. Ірпінь, смт Гостомель, смт Ворзель, смт Коцюбинське, м. Вишневе, м. Боярка та ще частина Києво-Святошинського району) Михайло Гаврилюк наразі працює одразу в декількох службах таксі.

Народний депутат від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко в ефірі програми «Бацман» головного редактора видання «ГОРДОН» Олесі Бацман зазначив, що у екснардепа Михайла Гаврилюка, який працює зокрема в службі таксі його сім’ї, «немає зарплати», повідомляється на одноіменному сайті.

«Козак Гаврилюк, як і багато таксистів, працює в декількох таксі, в тому числі в моєму… Так, є служба таксі. Власником її є моя дружина. Я не буду приховувати, що я теж колись допомагав її створювати. Але зараз мені точно не до цього. Я не можу нею займатися вже багато років. Цій службі досить багато років. І вона працює в декількох містах України, в тому числі в Києві», – зазначив нардеп.

Він стверджує, що у Гаврилюка «немає зарплати», тому що система працює «за принципом, як в Uber», тобто «скільки заробиш».

«Таксисти працюють на своїх автомобілях. Тобто ці автомобілі не належать мені або моїй родині. А це така служба замовлень – можна так це правильніше сформулювати. У нас розроблено дуже якісний додаток, український. Я не буду рекламувати його, але скажу, що, вибираючи між іноземним Uber і нашими додатками, я всіх закликаю користуватися вітчизняним, своїм. Тому що потрібно допомагати і завжди підтримувати своє», – пояснив Гончаренко.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Михайло Гаврилюк зізнався у тому, що працює таксистом. Сталося це після того, як жителька Києва Алла Желізняк опублікувала допис, в якому зазначила, що їхала у таксі із водієм, дуже схожим на колишнього нардепа Михайла Гаврилюка.

Погляд

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes