Про сайт

Сайт taxi.in.ua був створений у лютому 2002 року. З самого початку основною ідеєю сайту було створення якісного інформаційного ресурсу, який би зміг об’єднати всі три сторони, що беруть участь в процесі надання послуг таксі: пасажирів, таксистів і власників компаній таксі. З моменту створення taxi.in.ua був розрахований на інформацію про київські служби таксі. Завдяки якісному керуванню сайтом ми сім років стабільно займаєли лідируючі позиції в пошукових системах за ключовими запитами .

В 2009-му наш сайт Таксі України став двомовним. В перспективі було створення англійської версії. А потім ми сайт закинули на багато років. Кілька разів намагались відродити, але без певних передумов (вимог часу і супутнього бізнесу) це робити було безглуздо. В 2016 такі умови настали. Ми знов постали з попілу і розвиваємося.

Наша головна мета проекту – економія. При чому, економія всього – часу, грошей, ресурсів. Одним з основних завдань сайту Таксі України, є також оптимізація взаємодії всіх сторін, які беруть участь у процесі надання послуг таксі: пасажирів, таксистів і власників служб таксі.

Ми намагались зробити все можливе, щоб пасажири могли максимально швидко отримати всю необхідну інформацію. У якому таксі є ті чи інші унікальні послуги? Де найнижчі ціни? У якому таксі тільки комфортабельні авто? Куди швидше додзвонитися? У якій із служб найбільша вірогідність подачі машини в найбільш короткі терміни? На ці та багато інших питань пасажири зможуть з легкістю знайти інформацію нашому сайті.

Таксистам наш сайт цікавий тим, що вони отримують максимум інформації про компанії таксі: місце розташування офісу, умови оренди, принцип прийому замовлень (рація, телефон), кількість замовлень, відсоток диспетчерській службі, кількість обов’язкових замовлень і т.д.. Ну, і найголовніше – таксисти з різних міст мають можливість спілкуватися за допомогою форуму та конструктивно вирішувати свої проблеми, яких з кожним роком стає все більше і більше.

Директори служб таксі, окрім інформації, яка цікавить таксистів, отримають інформацію про те, звідки можна дізнатися про ту чи іншу диспетчерську службу таксі. За допомогою статистичних даних з нашого сайту керівники таксі будуть мати можливість визначити напрямки розвитку своєї компанії. І найголовніше – саме на нашому сайті зібрані майже 100% скарг на компанію таксі! При чому, керівники диспетчерські служб таксі зацікавлені в надходженні сигналів про погану роботу диспетчерів або водіїв, оскільки не завжди від підлеглих доходить інформація про скарги на того чи іншого працівника. Об’єктивна інформація з нашого сайту допомагає директорам служб таксі завжди тримати «руку на пульсі» і успішно розвивати свій бізнес.

Пасажири на сайті Таксі України отримують максимум інформації про телефони служб таксі та якість їх роботи. І тільки тут їх негативні відгуки про поїздки можуть стати надбанням громадськості, оскільки на сайті того чи іншого таксі негативний відгук можуть просто видалити.

 

Також наш сайт це ще і якийсь бізнес-експеримент. Наприклад, у вересні 2017 реклама на сторінках-підкаталогах п’яти міст-мільйонників (наприклад, http://kyev.taxi.in.ua) і чотирьох п’ятисоттисячників (наприклад, http://lviv.taxi.in.ua) собівартість реклами в топ5 в 10-20 разів менше ніж вказано в ціннику, але люди вперто продовжують не купувати. А ми наполегливо продовжуємо інвестувати гроші в рекламу, писати статті і чекати коли без наших телефонних дзвінків регулярні покупки будуть здійснювати не два директора, а хоча б 30.

 

Ми готові розглянути будь-які пропозиції по співробітництву за е-мейлом [email protected] або за телефоном (044) 360-53-85 (Пн-пт 9:00 – 18:00).

Comment (1)

  • Юлия

    Спасибо вам за такого водителя !Огромное спасибо ! Такси просто супер!В 23:23 : AP3215BB Серый Daewoo Lanos ((066)660-66-86).Выходите без

    16 May 2018 23:05 at 23:05

Залишити відповідь