В Шанхаї запуститься таксі без водіїв

В Шанхаї запуститься таксі без водіїв

27 квітня 2020 року з’явилася інформація про запуск в Шанхаї спільного проекту автомобільного стартапу AutoX і належить Alibaba Group компанії Autonavi. Завдяки цьому проекту жителі міста тепер зможуть користуватися послугами таксі без водіїв.

Для того щоб зробити поїздку на таксі, яким керує комп’ютер, необхідно скористатися розробленим Autonavi мобільним додатком Amap. Клієнти надана можливість замовити таксі з водієм або без оного, в залежності від того, яка машина перебуває найближче. Якщо це самохідний автомобіль – то приїде він. Вибір робить програма.

З’явилася інформація про запуск в Шанхаї спільного проекту автомобільного стартапу AutoX і належить Alibaba Group компанії Autonavi

Опція доступна тільки тим користувачам, які подали заявку на виклик самохідних автомобілів до того, як AutoX і Autonavi запустили проект.

В основному RoboTaxi – так називаються самохідні автомобілі AutoX – обслуговують жителів у районі Цзядін на північному заході Шанхая, населення якого становить близько 1,5 млн осіб.

Безшовна комбінація самохідних таксі і таксі під керуванням водіїв – важливий крок у комерціалізації нового типу транспорту, – заявив засновник і виконавчий директор AutoX Сяо Цзяньсюнь (Xiao Jianxiong). Всього компанія планує запустити в Шанхаї 100 автономних транспортних засобів. Для їх обслуговування створена база площею близько 7,4 тис. Квадратних метрів.

У День праці, який відзначається в Китаї 1 травня, партнери планують зробити таксі без водіїв доступними для всіх бажаючих. У цей день компанії планують зробити поїздки на RoboTaxi безкоштовними.

RoboTaxi побудовані на базі автомобілів Fiat Chrysler – партнерську угоду з цим автовиробником стартап уклав на початку 2020 року. У 2019 AutoX вже випустила свої автомобілі на вулиці Шеньчженя і Каліфорнії (США).

Tadviser

5.00 середній рейтинг (96% рахунку) - 1 голос