MobilAuto потужно зайшов до Сум. Регсат тіснить Евос в Києві

MobilAuto потужно зайшов до Сум. Регсат тіснить Евос в Києві

Сьогодні з нами зв’язалася одна сумская компанія таксі з пропозицією про співпрацю. Від неї ми дізналися, що в Сумах місцеві компанії-лідери перейшли з Евос на MobilAuto. Для нас не було б сенсацією перехід на Регсат, але MobilAuto … Ми нічого не маємо проти. З ними також інтегровані. Але втратили нитку з пульсу трендів. Значить софт за два роки “вистрілив”, а ми цей ривок упустили. Якщо проводити аналогію з бігом або велогонками.

Аналогічна ситуація у Евос з Регсатом. У п’яти містах, де вони були беззаперечними лідерами, Регсат вийшов на перше місце.

Нам дещо образливо за наших партнерів, які нам і дружні і софт зі службою підтримки у них кращі за багатьма параметрами. Але раз ринок їх відправив на друге місце – значить це не з проста.

З іншого боку – чим більше лідерів, тим краще.

Бачили оголошення, що Liga набирає програмістів в Києві. Якщо це був релокейт з Житомира або розширення – за хлопців можна тільки порадіти.

 

Якщо у когось є інформація про наші помилкові судження або нововведення в тих чи інших диспетчерських, у нас в статті якась неточність – напишіть в коментарях до статті, будь ласка.

У зв’язку з вище написаним, оновлюємо статтю Огляд диспетчерських програм таксі, які працюють в Україні.

5.00 середній рейтинг (96% рахунку) - 1 голос