Що саме намагаються донести Михайленко та Гетманцев?

Що саме намагаються донести Михайленко та Гетманцев?

Відтепер все, що почую від політологів ділитиму на 2. Отак просто Березовець, Таран, Романенко за одну годину розібралися в ринку таксі. Дали оцінку. І… прив’язали все до рейтингу Зеленського. Я в ринку таксі не розібрався до кінця, роблячи taxi.in.ua з 2002-го року.

Отже, поїхали! По помічнику депутата від “Слуги народу” Данила Гетманцева Дмитру Михайленку:
1) Якщо б Ви зайшли на його сторінку в facebook, то побачили б пост, в кінці якого він викладає “Концепцію розвитку таксі”“Концепцію розвитку таксі”, яку він писав сам, чи писав з кимось іншим, або вона йому просто подобається. І тут наступає ключове ця концепція критикує позицію BRDO, яка, по суті, є теж позицією… “Слуг народу”. Мало, хто (крім наших читачів, звісно) знає, що наш діючий прем’єр прийшов на посаду голови КабМіну з посади голови BRDO. Закон про таксі, який писали ну дуже швидко, і ескіз якого ми викладали раніше на сайті писався в BRDO. Отже одні “слуги” йдуть проти інших “слуг”.

2) Михайленко сильний фахівець, він працює при всіх владах років десять. Ще раз підкреслю ФАХІВЕЦЬ. Не політик. Експерт. По аналогії з Анатолієм Голубченком, який був заступником Київського міського голови теж років десять при всіх владах, а у грудні 2013 — січні 2014 під час Революції гідності тимчасово виконував обов’язки голови міського голови. Чому його запрошували всі влади? Бо він був експертом та фахівцем.

Легко з крісла телеведучого пересісти в депутатське (див. статтю з інтерв’ю Олександра Скічка) і швидко заявити, що бізнес в обличі Uber, Bolt, Uklon не проти. Але інші сторони бізнесу… Єдине із чим погоджуся із політологами – через таксистів рейтинг Зеленського та СН полетить вниз. Що, що, а критикувати владу вони вміють.

3) Що ключове перепостив Михайленко на своїй сторінці? Він бере приклад Польщі, як той, на який варто рівнятися. Ніхто, сподіваюся, не сумнівається, що в основній своїй масі проводять правильні реформи. І знаєте, що ключове в прикладі? Вони, фактично, змусили Uber платити податки в Польщі. Ні в Нідерландах, а в Польщі! Так само, як Uber буде платити в Австрії та Туреччині зі свіжих аналогічних прикладів. Чому б ті кошти, які “зароблять” для Uber українські водії та пасажири мають йти в Нідерланди і податки мають бути сплачені там?

 

Іван Чуперка, TAXI.in.UA

5.00 середній рейтинг (96% рахунку) - 1 голос