Дівчина на Новий рік

Дівчина на Новий рік

Не знаю чому, але в переддень Нового року у обох статей загострюється відчуття холостяцьким гіркоти, якщо вони одні. Чого тільки не придумують мужики, щоб відсвяткувати Новий рік з кимось. Про що я недавно дізнався, слухаючи розмову своєї пасажирки за своєю спиною.

Їй трохи більше 20-ти. Худенька блондинка, судячи з розмови зі Сходу. Всю дорогу у неї дзвонив телефон, час від часу вона говорила подружці: «повис на лінії». Через хвилину-дві вона розповідала у фарбах куди її запрошував той чи інший варіант (чоловіків, вона чомусь називає варіантами) і що пропонує кожен.

Як виявилося, я віз її до варіанту номер 2. Двом іншим претендентам вона розповідала одну і ту саму легенду, що домовилася з друзями, але є мінімальна можливість зустріти Новий рік з ним. Таким чином, троє мужиків (як мінімум) до останнього будуть розраховувати на її суспільство і залишаться ні з чим.

Але, що саме унікальне, вибір одного «щасливчика» з чотирьох, багато в чому покладався на серце і інтуїцію подружки, яка жодного з претендентів ніколи не бачила!

Сподіваюся, всі головні герої зустрінуть Новий рік весело і ніколи не пошкодують про свою громаду!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes