Нові ціни. Пробки. Заказ-онлайн

Нові ціни. Пробки. Заказ-онлайн

Ось і прийшла довгоочікувана для багатьох директорів таксі осінь і відразу принесла в місто пасажирів і пробки … При чому через пробки відсоток виконання замовлень у деяких компаній впав до 30%! Є замовлення, але ніхто не хоче їх брати. У приватній бесіді з одним директором, він зізнався, що у нього 120 позивних, але на лінію виходять 7-8 чоловік. Решта справно приносять гроші за рацію, комісійні та штрафи. При цьому придумують часто казкові історії. Через це в тому числі впав і відсоток замовлень-онлайн, при якому пасажир спробував замовити машину прямо на нашому сайті. Київ впритул підійшов до двох моментів – таксометра і погодинної оплати проїзду. Єдиний виграш пасажира буде полягати в тому, що ймовірність подачі машини буде збільшена. Таксиста – що коли він потрапив в пробку, припустимо на Московському мосту, то він нижче зарплати Х гривень за годину в цій поїздці не опуститься. Інакше – більшість водіїв будуть стояти «у бордюра» і рубати позамежні ціни, які не завжди себе виправдають. Та й таксистів з психологією фільтровщиків стане на порядок більше.

Тепер про новини сайту. Влітку ми дуже багато сил і часу віддали проекту замовлення таксі-онлайн. На зустрічі директорів декількох таксі які беруть участь у проекті і одного, що приєднається в майбутньому, було ухвалено рішення не закривати проект, а по можливості вивозити пасажирів і прийняти три кроки до поліпшення системи роботи від якої стане простіше диспетчерам і пасажирам. Як тільки це відбудеться – Ви дізнаєтесь про це першими.

З кінця вересня ми дещо змінимо акценти на сайті. Зовсім скоро постійні відвідувачі зрозуміють про що я. До Нового року ми постараємося ще розширити список компаній таксі на сайті (останніми увійшли «Сімка» і «Віват»).

Ну і найголовніше! В кінці літа – початку осені місто переживає підвищення цін. Деякі компанії таксі вже підвищили ціни, деякі – збираються їх підвищити. Є директора таксі (наприклад, «Еталон» і «Бонус»), яким ми вдячні за те, що вони повідомили про свої нові ціни і назвали цифри поїздок їх машин з пункту А в пункт Б, що автоматом відбилося на датою оновлення інформації даних. Деякі таксі вперто не хочуть повідомляти про свої тарифи. На жаль, це справа добровільна, насилу витягати інформацію ми не будемо, але і дата оновлення інформації про дані компаніях залишиться старою.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes