Рация или пассажир-выбор всегда за водителем!

Рация или пассажир-выбор всегда за водителем!

Систем роботи всередині компаній таксомоторів безліч, але багато хто з них давно застаріли або потребують грунтовної доопрацювання. З приходом інтернету і прийому / передачі пакетних даних у систему пасажирських перевезень все стало мінятися на краще і загальна картина потихеньку і з великим скрипом почала рухатися у бік сучасності.

Але огріхи все одно існують і одним із самих головних негативних факторів впливу на ситуацію є людський фактор як з боку диспетчерського і водійського складу так і з боку керівництва компаній. Панацеї від даного виду не існує та й напевно існувати не буде і триватиме «злив» замовлень наліво і так і залишаться «любимчики» або «свої», а вже про керівний склад і говорити не доводиться.
Те, що рація в а \ м таксі давно вже минуле століття відомо всім, але на даний момент саме цей вид зв’язку з цим найбільш затребуваний службамі.А що пасажир? А пасажирам під час поїздок вона явно заважає і не заважає вона лише водієві і тому, навіть за наявності в рації гнізда для підключення навушників, пасажири змушені слухати те, що передається в ефірі канала.По моїми особистими спостереженнями наші пасажири намагаються або вблагати зробити звук у рації набагато тихіше, або всіма доступними їм під час поїздки способами слухати те, що їм нравітся.Іменно через цієї милої звички наших дорогих клієнтів мені довелося видалити з салону магнітолу залишивши лише ті опції якими був обладнаний цей агрегат при отриманні в рідній службі.
Ось один із прикладів:
Їду ще на своїй старенькій таксішке де була встановлена музика.Звучіт замовлення, беру і через 15 хвилин я вже на місці. Відбився і сиджу чекаю одночасно слухаючи рацію. Десь у темряві відчиняються двері під’їзду і в машину сідає мила дівчина років 25.Назвав адресу доставки її пахучого тіла вона з місця і в кар’єр вимагає:
а) Включити грубку побільше (зима на дворі, а вона боїться застудитися)
б) Закурила тут же сигарету не запитавши і не відкриваючи вікна (я й сам курю, але вважаю хамством не питати дозволу).
в) Попросила вимкнути рацію в тоні не вимагає заперечень, а замість рації поставити їй улюблену радіостанцію.
Таких прикладів поведінки в п’ятницю і суботу по Москві велика кількість і на таку поведінку існує стільки ж відповідей з боку водія таксі і один з них я спробую відтворити тут:
Шановна!
1) У машині не палять і тому просять викинути сигарету і прочинити вікно.
2) Рацію я вимикати не стану оскільки мені треба працювати, але зроблю звук по тихіше.
3) Включати заради Вас магнітолу і ставити любиться Вам хвилю я не стану оскільки я водій таксі, а не діджей.Но якщо у Вас є бажання що-б я все ж зробив це, то до суми поїздки за прослуховування на моїй апаратурі вашої улюбленої музики доплатите 100 рублів (50,10,20,150 і т.д.) !
Меж обурення цей блискучої особи не було предела.Как це так? Вона замовила машину таксі, а їй відмовляють та й ще й виставляють якісь там вимоги і хто-таксиста?!
Єдиний і більш менш резонне аргумент який вона змогла виставити це те, що вона платить за поїздку, і не має наміру вислуховувати щось від якого то там таксиста і те, що зараз всі машини обладнані вбудованими магнітолами і це все входить в набір по вартості поїздки. Ну що тут скажеш? Тільки правду! А правда така:
1) Паління в автомобілі таксі може бути дозволене лише за обопільною згодою між водієм і пасажиром, а сам автомобіль в процесі поїздки на замовлення або перебуваючи на зміні прирівнюється до громадського місця.
2) Автомобілі безлічі служб таксі купуються в самій найбідніших комплектації і така опція як магнітола-це апаратура водії та коли пасажир щось бажає під час поїздки прослухати то треба хоча б попросити у ввічливій формі, а після закінчення поїздки залишити чайові як мінімум і в розмірі не менше 10% від загальної вартості замовлення (ну ніхто і ні коли не дивується і / або обурюється коли при оплаті рахунків у ресторані внизу рахунку зазвичай пишеться дрібними літерами-«Сума за рахунком, така то, у тому числі 10%-чайових включених до рахунок, а якщо ні, то за хороше обслуговування зазвичай залишають чайові особисто!).
3) Не просіть у водія таксі розрахувати Вас до рубля-цього просто відбутися не може тому що водій-це не продуктовий ларьок або маршрутка і всі, хто зазвичай замовляють таксі їдуть з великими грошима, а здача як зазвичай швидко закінчується і міняти гроші просто ніколи!
4) І останнє! Ввічливість і тільки ввічливість вбереже Вас від брутальності з боку таксиста і не зіпсує ніколи і нікому настроенія.Ви вийдете, а таксист залишиться і хто знає, може попсувати нерви водієві наразі Ви не опинитеся коли-небудь у ролі наступного пасажира після того, хто тріпав нерви перед Вамі.А це може бути черевато наслідками і як правило, після вашої скарги на водія таксі в службу його ніхто не звільнить, а у Вас і в даний момент буде зіпсований настрій на весь день або вечір!

Автор: Володимир
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes