У Києві автомобіль таксі збив на тротуарі 17-річну доньку олімпійського чемпіона і президента Федерації фехтування України

У Києві автомобіль таксі збив на тротуарі 17-річну доньку олімпійського чемпіона і президента Федерації фехтування України

Про це титулований батько постраждалої, Вадим Гутцайт, повідомив на своїй сторінці в Facebook. “Мою доньку сьогодні (21 жовтня – прим.ред.) вранці, на пішохідному тротуарі збила машина. Блакитний Hyundai Accent. Таксі “Уклон”, номер 3831. Водій мчав на величезній швидкості, вилетів на тротуар і збив дитину”, – написав він.

Як зазначив Гутцайт, після наїзду таксист поїхав з місця події.

“Слава богу, з донькою все гаразд. Проходимо обстеження в лікарні”, – додав спортсмен.

За словами чоловіка, за декілька годин горе-водія затримали.

Своєю чергою заступниця директора Департаменту комунікації МВС України Вікторія Навроцька оприлюднила фото затриманого водія.

Нещодавно мене запросили в один із залів Верховної ради на обговорення майбутнього закону про таксі, як експерта з 17-ічним стажем в цій галузі.

Крім представників Міністерств, юристів, помічників депутатів, представника Податкової, там були ще декілька експертів. Так от один щиро говорив про те, що не треба ніякі ліцензії та тому подібне документи – нехай люди працюють. Це 100500-й випадок, коли людина не зовсім підготовлена для роботи таксистом виконує ці обов’язки.

Впевнений, що якби в нас були жетони таксистів навіть в десятки разів дешевші ніж в Нью-Йорку чи Анкарі і були штрафи хоча б в 100$ за кожен такий випадок – директори служб куди ретельніше б ставилися до рекрутінгу водіїв. Гналися не за кількістю, а якістю.

Іван Чуперка, за матеріалами ТСН

5.00 середній рейтинг (96% рахунку) - 1 голос