У White Cab бустер для юних пасажирів в кожній машині

white_cab_buster

У White Cab бустер для юних пасажирів в кожній машині

C 20 листопада минулого року в країні почав діяти закон, що забороняє перевезення дітей до 12 років в автомобілі без автокрісла.

Тепер за порушення правил перевезення водій повинен заплатити штраф у розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів. Зараз це 510 гривень. При повторному порушенні – до 850 гривень.

Служби таксі по-різному відреагували на нововведення. Поки одні перевізники тільки готуються оснастити кріслами автомобілі, анонсуючи доплату за таку поїздку, інші перекладають відповідальність на батьків, яким доведеться купувати крісло навіть при відсутності власного авто.

White Cab стала однією з перших в Україні службою таксі, яка модернізувала свій автопарк відповідно до нового закону. У всіх автомобілях White Cab встановили спеціальні бустери – різновид дитячих утримуючих пристроїв, які дозволяють надійно зафіксувати положення тіла дитини стандартним ременем безпеки. Поїздка з таким кріслом буде без доплат до тарифу.

«Ще до того, як законопроект набув чинності, ми зайнялися пошуком крісел або бустерів, які відповідали б сучасним вимогам безпеки, пройшли краш-тести і були мобільні в використанні. Але на українському ринку не було бустерів з isofix-кріпленнями і іншими відповідниками стандартам безпеки. В результаті зупинилися на бустерах Chicco – самої комфортної та безпечної моделі для дітей від 4 років, сертифікованої Національною адміністрацією безпеки руху в США і аналогічною організацією в ЄС », – повідомив product-менеджер White Cab Максим Карпенко. – «Бустер – не розкіш, вважаємо ми. Тому на вартість поїздок це нововведення не вплине».

Тепер кожна машина служби White Cab за замовчуванням укомплектована бустером для безпечної та доступної перевезення дітей від 4 років -без доплат і спеціальних тарифів. 2 бустера або повноцінне автокрісло (для перевезення дитини до 4 років) встановлюються за запитом пасажира при замовленні таксі і є додатковою послугою.

Цю статтю прислала PR-служба White Cab. Як ми вже повідомляли раніше, ми будемо безкоштовно розміщувати матеріали про служби, які страхують своїх пасажирів. Тепер – ще й для роботи, де всі машини забезпечені дитячими автокріслами або хоча б бустерами.

5.00 середній рейтинг (96% рахунку) - 1 голос