Uber запустив в Нью-Йорку вертолітні таксі, а в Києві – Shuttle з Борщагівки

Uber запустив в Нью-Йорку вертолітні таксі, а в Києві – Shuttle з Борщагівки

Компанія Uber запустила вертолітні таксі на маршруті між Нижній Манхеттен і аеропортом імені Джона Кеннеді, повідомляє Reuters.

З червня замовити Uber Copter з аеропорту була доступна для преміум-користувачів, а третього жовтня таку опцію запустили для всіх, хто має додаток Uber.

Політ варто 200-225 доларів з людини. В тариф входить наземний трансфер до вертольота і від нього до пункту призначення.

Пасажири можуть взяти з собою лише невеликий багаж, подібно ручній поклажі в літаку. Також перед зльотом їм показують відеоролик про правила безпеки.

Uber стверджує, що таксі-вертоліт покликаний скоротити час у дорозі. Сам політ триває близько восьми хвилин.

Але журналісти Reuters, які тестували вертоліт Uber в середу, другого жовтня, стверджують, що дорога з офісу в Середньому Манхеттені в аеропорт в цілому зайняла один година 10 хвилин. Це включає короткою поїздкою на метро і двома поїздками на таксі Uber до вертолітного майданчика і від нього.

На думку журналістів, приблизно такий же час займає поїздка з Манхеттена в аеропорт Кеннеді на звичайному таксі в умовах помірного трафіку.

У Uber вважають, що ідея з вертольотами розрахована перш за все на клієнтів, які живуть або працюють саме в Нижньому Манхеттені. Якщо ви зайдете в додаток в інший локації, то опція Uber Copter вам не доступна.

У майбутньому компанія планує використовувати вертолітні маршрути як стартовий майданчик для проекту Uber Air – електричних повітряних таксі.

Тим часом в Києві Uber запустив новий маршрут Shuttle з Борщагівки. Поїздка коштує від 15 гривень.

Хмарочос

5.00 середній рейтинг (96% рахунку) - 1 голос