Забув пасажирку

Забув пасажирку

Був випадок.
Оператор таксі:
“Працював у нас хлопець молодий і любив спожити. В не робочий час курив, не соромився нас, а в робочий час попереджали про покарання і думали, що контролювали його. Поступив замовлення. Пасажиру, молодій дівчині, з нічного клубу потрібно було на інший кінець міста їхати. Таксист замовлення прийняв. Поїхали … ”
Пасажир (пізніше оператору скаржиться):
“Села в таксі на заднє сидіння, грає радіо, їдемо. На підлогу шляху до місця прибуття, водило різко гальмує, пірнає в перший-ліпший розворот наліво і по газам. Ніч, я одна, водило везе мене явно не до місця призначення … на завищеному тоні, з нотками істерії в голосі, кричу (що б не думав, що я вівця беззахисна) – “Ви куди мене везете!?!?” Водило підскакує на сидіння з криком “ХТО ТУТ!?”
Таксист (пояснюється оператору):
“Нуу, не втримався я і курнув чуйний. Втомився, пасажири задовбали за день, вирішив розслабитися. Їду собі спокійно, музику слухаю, думаю про завтрашній вихідному. І раптом згадую – я ж прийняв замовлення, треба пасажира забрати, а їду я в іншому напрямку … ”

Прослухати [audio:http://www.taxi.in.ua/wp-content/uploads/2010/09/396a56bc05e6019618e72798fd34d5ce.mp3|titles=Диспетчер й таксист]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes