Звільнено начальника Укртрансбезпеки

Звільнено начальника Укртрансбезпеки

26 вересня на засіданні Кабінету Міністрів прийняли рішення про звільнення Михайла Ноняка з посади начальника Укртрансбезпеки.

«Це позитивний сигнал для міжнародних вантажних перевезень, що ситуація з розподілом дозволів зміниться на краще», – прокоментував рішення прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Нагадаємо, 17 липня Володимир Зеленський пообіцяв вирішити питання звільнення голови Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) Михайла Ноняка після призначення нового складу Кабінету Міністрів.

Михайло Ноняк призначений главою Укртрансбезпеки рішенням уряду 20 квітня 2016 року. До цього обіймав посаду заступника голови цієї служби з січня 2016 року. Раніше, з квітня 2014 року Ноняк обіймав посаду заступника міністра доходів і зборів.

Нагадаємо, Фіртка повідомляла, що у квітні минулого року міністр інфраструктури України Володимир Омелян вніс у Кабмін подання про звільнення з посади голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка.

Тоді Уряд прийняв рішення про його відсторонення і призначив відносно нього службове розслідування, яке тривало майже пів року. Проте у вересні 2018 Уряд повернув Михайла Ноняка на посаду.

Ноняк був призначений керівником “Укртрансбезпеки” 20 квітня 2016 року.

versii

5.00 середній рейтинг (96% рахунку) - 1 голос