Bolt страхуватиме пасажирів на мільйон

Bolt страхуватиме пасажирів на мільйон

Вони не перші, вони не останні. Звідки взялися? Це колишнє таксі Fy. Не знаємо причини “роздвоєння” бренду, але коли заходиш на сайт – там так і написано Bolt (Taxify). Сподіваємося, що з’ясуємо пізніше. Але відзначимо одне – вони активно рухаються за Uber. Явно чи не явно підвищують сервіс. Як і лідери, перестали брати машини на євробляхах. Тепер – страхують пасажирів. Як це не смішно, але опосередковано виконують вимоги таких організацій як УТМА та їм подібних. Залишилось повністю водіїв легалізувати.

Згідно сайту, Болт працює в Києві, Харкові, Одесі, Львові. Візуально – в Києві машини сильно поступаються Uber, Uklon. Якщо Ви нас читаєте в Харкові, Львові чи Одесі – напишіть, будь ласка, в коментарях яка якість машин стосовно двох вищеназваних сервісів. Можливо, дайте порівняння з машинами Bond та TaxiOn, які активно розвиваються в деяких трьох вище названих міст, а в деяких навіть вище за Uklon по кількості.

Вперше з зими вчора поки машину мили на мийці включив телефон з програмою Taxi Mobile. Замовлень з нормальними тарифами мало, і, якщо директори нічого не змінять – сервіси їх витіснять. Наш прогноз 2015 року не виправдається. Між таксі “дешева ковбаса” та “середня та дорога ковбаса” люди стали вибирати друге.

Не уявляю, як виживають таксі, які останні 10 років закупали нормальні машини і працювали в сегменті середніх тарифів. Не уявляю, як виживають таксі, які останні 10 років закуповували нормальні машини і працювали в сегменті середніх тарифів. 2019 й – рік переходу до формату інформація з інтерв’ю. Тому чекайте інтерв’ю з директорами таксі середніх цін найближчим часом.

Детальніше про страхування пасажирів Bolt читайте на Економічна правда

3.00 середній рейтинг (71% рахунку) - 2 голосів

Comments (4)

 • Виктория Баранова

  Чудово, що у Харкові тепер є сервіс Болт. Оскільки я раніше жила у Києві та дуже звикла до цієї компанії, завжди їздила на роботу і з роботи. А тепер повернулась до свого рідного міста Харкова і виявляется Болт є і тут.

  22 January 2020 11:18 at 11:18
 • Кирилл Луцко

  Всем доброго времени суток. Не большой спойлер для тех кто ищет работу. В компании Болт можно работать как на своем авто, так и на авто компании. Что особенно было актуально для меня, так как машины у меня нет, а работать надо.

  19 February 2020 18:19 at 18:19
 • Александр Буртовой

  Нормальное такси если не брать во внимание тот факт, что много неадекватных водителей.

  20 February 2020 15:24 at 15:24
 • Анастасия Федосеева

  Обычно взываю такси болт через приложение. Частенько приезжают новые машины. Впечатление от водителя Каждый раз интересные. Не скучно ехать короче. Экстрим.
  То едет и ругается на остальных водителей, то топит как дурной как будто первый день на машине, но попадаются и нормальные.

  19 March 2020 16:35 at 16:35

Залишити відповідь

Увійти або зареєструватись: