Місто чекає свого героя

Місто чекає свого героя

Ось це позиція! За таку статтю ми не попросимо 150 гривень! Opti taxi запроваджує акцію по безкоштовному перевезенню медиків в деяких  регіонах України!

Станом на сьогодні в Україні дійсно існує проблема з вчасним прибуттям лікарів на місця викликів пацієнтів, які мають характерні ознаки вірусу COVID-19. Така проблема є актуальною у приміських селах та в містах областей. Медсестрам доводиться витрачати чимало часу, щоб дістатися до пацієнтів вчасно.

Ми на цей момент не володіємо точною кількістю термінових викликів лікарів в столиці та в інших регіонах України. Як наслідок, було прийнято рішення виділити 50 000 гривень до отримання точної статистики звернень до медичних працівників в таких містах як: Чернівці, Луцьк, Львів, Івано-Франківськ. Далі ми плануємо збільшити кількість міст за цим проектом в залежності від динаміки розвитку COVID-19.

Метою проекту є забезпечення безоплатного проїзду медиків на авто OPTI та партнерів в столиці та в інших регіонах України.

Також ми закликаємо інші компанії, що здійснюють перевезення пасажирів та надають послуги таксі – долучайтесь до соціального проекту «Місто чекає свого героя!» та допоможіть створити сприятливі умови для боротьби з вірусом COVID-19 в Україні.

5.00 середній рейтинг (96% рахунку) - 1 голос