Допомога до системи Замовлення online

Питання:

1. Вам потрібно викликати таксі – що для цього потрібно зробити?

Вам потрібно зайти за посиланням http://taxi.in.ua/zakaz-online/ та оформити замовлення – заповнення полів, зазвичай, займає 5 секунд, що швидше, ніж додзвонитися у службу таксі і очікувати на лінії для зв’язку з оператором.

2. Ви хочете прорахувати, скільки буде коштувати поїздка?

Вам потрібно, перебуваючи у формі оформлення замовлення, заповнити «пункт відправлення», «пункт призначення» і телефон, натиснути на кнопку «прорахунок» і ви за 5 секунд отримаєте вартість тарифу.

3. Чому потрібно вказувати контактний телефон для прорахунку і замовлення таксі?

Таксі компанії використовують телефон для зв’язку з клієнтом до і після подачі машини, для контролю якості виконання замовлення і зручності в роботі водія. Замовлення без контактний номер телефону не обслуговуються.

4. Що відбувається із замовленням після його оформлення?

Після оформлення замовлення, він потрапить відразу в служби таксі Києва, підключені до системи “Web Taxi”. Та служба таксі, яка зможе його виконати, прийме його. Ви побачите таксі, яке прийняло замовлення до виконання. Після цього Вам передзвонять, або пришлють смс за вказаним контактним номером телефону і повідомлять тариф, час подачі і машину.

5. Гарантований чи 100% приїзд таксі, при замовленні таксі в системі Web Taxi.

Ні, ймовірність виконання дуже висока (зараз становить близько 90% при 100 підключених компаніях), але не є 100%.

Причин може бути декілька:

  • машина, яка може бути запропонована клієнту, повинна прибути на місце не більше ніж через 20 хвилин після замовлення;
  • пробки – якщо з вулиці, на якій пробка, замовляють машину, то навіть за наявності машини в найближчому районі вона фізично не зможе дістатися за вказаний час.

6. Як зробити попереднє замовлення таксі?

При оформленні замовлення Вам потрібно буде вказати точну дату і час подачі машини. При цьому замовлення надійде у всі компанії таксі за годину до вказаного часу і після прийняття замовлення будь-якою із фірм таксі, Ви отримаєте дзвінок/смс з повідомленням про тариф та машину таксі.