Зберегти данні Мої закладки Друк служби Додати в закладки

Гуллівер. Вантажне таксі Київ

4.50
Інформація:

Вантажне таксі Київ. "Гулівер"  - компанія, яка працює із півторатонниками. Вже кілька років тільки Mercedes Sprinter. Так як компанія в основному спеціалізується на перевезеннях меблів,  є свої вантажники. Не возять сміття, будматеріали неупаковані і свіжі дошки (через смоли). Їздять тільки по Україні. Розрахунок як готівковий так і безготівковий. Працюють у вихідні та святкові дні. Нічні виїзди можливі тільки за попереднім замовленням. Диспетчер приймає замовлення до 22-00!

Також возять дорогі предмети інтер'єру, як по Києву, так і по всій Україні.

Досвід роботи в сфері вантажоперевезень з 2005-го року. Всі вантажо- і меблеперевезення здійснюється в меблевих будках, вироблених в Західній Європі.

Є вантажники, які спеціалізуються по різних напрямках. Наприклад, по перенесенню вантажів, меблів, піаніно, музичних інструментів, великогабаритних і негабаритних вантажів.

Постійно перевозять групу «Океан Ельзи». Знімальну групу «1+1». Серед постійних клієнтів 12 компаній.

Машини є як з гідробортом, так і без. Оплата за виконану роботу встановлюється виходячи з складності поставлених завдань.

 

Київська транспортна компанія «Гулівер» може перевезти майже все: і особисті речі, і холодильник, і акваріум, і навіть лева у клітці. Квартирний переїзд чи офісний переїзд - все це для нас щоденна робота. Автомобіль для переїзду з вантажниками чи без можна замовити у любий час, навіть у вихідні чи святкові дні. Дзвінки приймаються до 22.00. Перевезення вантажів доступні і у нічний час, але тільки за попереднім замовленням. Розрахунок за перевезення здійснюється у готівковій та безготівковій формі.

 

Можлива оплата на карку. В автопарку «Гулівер» автомобілі Мерседес Спринтер вантажопідйомністю 1,5 тонни. Об’єм 20 м куб. Довжина будок більше 4 м, а висота більше 2 м. Такі автомобілі чудово підходять для перевезення меблів. Усі будки чисті, усередині - ковролін. Це запобігає подряпинам на меблях, холодильниках, картинах, музичних інструментах та дорогоцінних речах під час переїзду. Сміття, сипучі будівельні матеріали чи свіжу деревину зі смолою ми не перевозимо. Часто для перевезення важких предметів потрібен автомобіль з гідробортом.

 

Ми пропонуємо послуги гідроборта вантажопідйомністю 600 кг. В наявності є рокла, яку ми можемо здати в оренду. Якщо вам потрібно перевезти піаніно, сейф, банкомат, термінал чи твердопаливний котел, гідроборт стане вам у нагоді. Також пропонуємо 8- місний мікроавтобус Мерседес для пасажирських перевезень по Києву та Україні. Кондиціонер, телевізор, аудіо система, мікрофон - все для комфортної подорожі чи весілля. Звичайно для переїзду потрібні професійні вантажники. У нас є бригада досвідчених вантажників.

 

По вашому бажанню вони розберуть меблі, упакують їх, піднімуть габаритні речі на будь - який поверх, перенесуть піаніно. Транспортна компанія «Гулівер» має великий досвід у перевезенні музичних інструментів, картин, антикваріату, декорацій, сценічного та музичного обладнання, меблів VIP- класу. Більшість наших постійних клієнтів - це українські компанії - виробники меблів, декорацій, солодощів, промислового обладнання. Серед них такі відомі компанії як страхова компанія «Провідна», компанія «Стевіясан», взуттєва компанія «Міда», виробник сценічного обладнання «Алвісс», Федерація Хокею України, музичні оркестри НАОНІ та Kyiv Fantastic Orchestra, Національна капела бандуристів, музичні гурти «Океан Ельзи», «Брутто», «Scorpions». Маємо можливість надати допомогу при пошуку мікроавтобусів, автобусів, 5- та 10- тонників, евакуаторів та автомобілів для попутного перевезення вантажів.

(0)

Залишити відповідь