Огляд диспетчерських програм таксі, які працюють в Україні

Огляд диспетчерських програм таксі, які працюють в Україні

За нашу 17-річну історію ми втретє пишемо про диспетчерські програми таксі. Досить цікава «еволюція» -як розквіт і занепад різних компаній. На наших очах компанії, де програміст і власник були одним і тим же особою, виростали до компаній, які коштують мільйони. Як деякі два або три роки були в тіні трьох провідних компаній, а потім знайшли «свого» клієнта і розрослися аж на три континенти.

 

Зараз люди, як правило, купують не програми, а сервер обміну (можливість підключення до сервера обміну), які ще називають біржею замовлень, або перекидання. Відповідно, деякі програми стали королями в певних містах, і роблять все, щоб друге туди не пустить. Деякі служби таксі, навпаки, спеціально домовляються з деякими розробниками, щоб тільки вони були індивідуальними клієнтами в певному місті, але таких меншість.

 

1) Таксі Навігатор від EvoS (Евос). Найпотужніша за кількістю коду, інновацій, програмістів в Україні, на наш погляд, програма. Виросла на наших очах з маленького офісу із двома програмістами, до величезної компанії з тризначним числом клієнтів.

Багато програм в прямому сенсі слова повторюють за ними все як за флагманом, а деякі навіть просто копіюють. Вийшли давно на ринки Європи та Азії. Мають найпотужніше API, яке, як мінімум, 3 компанії також намагаються копіювати.

 

Завдяки їх АПІ, ми створили 60 мобільних додатків, і буквально кожен місяць в Евос виходить щось із нового функціоналу, дуже часто – в перших в Україні. Відповідно, десяток програм стежать за ними, щоб не стати морально застарілими. З останнього функціоналу Евос, який їхні (і в 50-ти випадках наші) клієнти зараз обкатуємо. Мова про створення можливості клієнту оплати безготівково при попередньо замовленні.

 

На відміну від більшості компаній, які працюють хмарним способом, для установки програми потрібен сервер. У чому плюс такого підключення – диспетчер в такій програмі може сприймати замовлення навіть без підключення до Інтернету. evos.in.ua

 

2) Таксі Твоє. Хмарна програма, як і більшість нижчеописаних (тобто без обов’язкової наявності сервера в замовника). Розробники «Твоє» – колишні розробники потужної програми таксі Диспетчер. Швидше за все, це друга програма по більшості параметрів в Україні. У нас чудові стосунки з її директором, але інтегруватися з нашими продуктами в потрібному нам вигляді практично неможливо. Нам не підходить їх алгоритм повернення вулиць і постійних об’єктів. Плюс у них багато компаній орієнтовані на таксометр, відповідно, інтегруватися через API з онлайн-замовленням taxi.in.ua або нашим додатком Таксі України tu.ref.in.ua практично неможливо. Працюють у всіх регіонах України. Як і Евос – кияни. tvoetaxi.net

 

3) MultiTaxi наш партнер в Харкові. Дуже потужно стоїть в цьому місті. Обслуговує до половини служб цього мільйонниках зі Східної України. Фактично переміг у віртуальній битві за харківського клієнта Евос і Твоє. Працюють також в Мерефі. Разом з МультіТаксі ми запустили мобільний додаток служби таксі Няня в Сумах, але вона там без сервера обміну довго не змогла працювати. multitaxi.com.ua

 

Мульті такси і Евос – дві диспетчерські програми, з Яким ми гарантовано запустіть будь-який з трьох наших продуктів в будь-якому населення пункті України. Про решту такого не скажеш.

 

4) Е-таксі. Велика диспетчерська програма. Довго шукали свого клієнта. Здається, знайшли, але з інтеграцією з нами поки туго. Судячи з того, що їх клієнт Іван-таксі працює в Мелітополі, Бердянську та Запоріжжі, підозрюємо, що вони із Запоріжжя або Мелітополя (про себе розповідають неохоче).

Також їх клієнтом є величезна харківська служба Шара 3040. e(taxi) і etaximo – також їх відомі назви.  http://etaxi.ua

 

5) Регсат.

Головний ньюсмейкер 2019-го року. Витіснили в багатьох містах Евос та Мобіавто.

Відносно швидко розвивається софт і додаток. Принцип набору клієнтів абсолютно незрозумілий, але, судячи з усього, – тільки сарафанне радіо. Ще в сервері обміну є дві компанії з десятирічною історією і купою замовлень. «Ризикують» найближчим часом перегнати ту групу, яку ми називаємо другі (Твоє, Мульти, Мобайл Авто Таксі Адмін, E-taxi). Захопили ринок в 20-ти містах. Зі слів багатьох директорів таксі в Києві кількість замовлень на сервері обміну більше ніж в Евосі.

6) ЕСТ-таксі. Російська маловідома нам програми, в якій останнім часом пару програм з’їв трохи клієнтів. В яких містах вони «на коні» і мають лідерство – не знаємо. А якщо бути точним – крім Києва і Одеси не знаємо жодної компанії, яка працює на EST-taxi. https://www.estaxi.ru

 

7) Ще одна російська програма UpTaxi працює в декількох містах Півдня України. Ми спілкувалися з ними з приводу інтеграції в Південному з нами розробленим додатком таксі 510 – ні про що не домовилися, інтеграції не роблять.

 

Судячи з сайту, uptaxi.ru/review обслуговують також таксі таксі в Севастополі та Запоріжжі.

 

8) MobilAuto (Мобайл Авто). Ще одна серверна служба. Дуже багато служб обслуговує на Західній Україні. Багато служб обслуговує у Львові. Ми намагалися з ними інтегруватися в цьому місті для додатка однієї служби, у нас практично все вийшло, але на фінішній прямій у них щось перегралося і наші і їхні клієнти досі приймають замовлення в цьому місті в двох програмах. mobilauto.com.ua

 

9) SoftlogicTaxiAdmin (два бренди, але, фактично, програма одна). Хмарна програма, яка в народі називається миколаївська. З того, що ми знаємо, вони ще зовсім недавно працювали (працюють до цих пір) в 15-ти містах Західної України і двох – Півдня, також Нікополі, Золотоноші, Вінниці, Мелітополі, Жмеринці, Каменську. Багато клієнтів з напряму Луганськ і Донецьк. www.softlogic.com.ua
10) Таких диспетчерських програм як Ліга ligataxi.com в інтернеті ми зустрічали 5 або 6 штук. Але в Україні масштаб у них не той. Працюють (працювали) з таксі 1555 Миргород; 55555 Алчевськ; Пятерочка Ялта; Оріон Маріуполь; Люкс Кременчук; 6000 Житомир; Експрес Ужгород. Зі слів директора – більше кількох десятків служб. Це колишня програма Радіо-таксі (розробник Олександр Арсентьєв).

 

11) Вінницька диспетчерська програма. Судячи по десяти мобільних додатках від Componentix, в більшості орієнтованих на вінницькі служби, можна зробити висновок, що або їх обслуговує одноіменна програма, або вони працюють із вінницькими розробниками у щільній зв’язці.

 

Ми також знаємо, що є потужні (сильніше ніж компанії, Представлені в пункті 10) місцеві програми в Донецьку і Львові. Але як вони називаються, як вийти з ними на зв’язок ми Поки не знаємо.

Також, судячи з мобільних додатків та віджетів онлайн-замовлень, ми  точно знаємо, що є як мінімум 3 диспетчерські програми, яких нема в переліку. Вони обслуговують служби таксі  Харкова, Донецька та великих міст Західної України. Ми відкриті для всіх – присилайте інформацію до 1000 знаків – ми її розмістимо на сайті.

 

До речі, з кожною програмою ми готові співпрацювати по нашому додатку таксі України, та віджету на нашому сайті tu.ref.in.ua та по нашій системі 2/4, яка працює вже у 15-ти містах України.

5.00 середній рейтинг (96% рахунку) - 1 голос

Comments (8)

 • Такси Киева 2017. Обзор и анализ

  […] компании (кроме Убер, Экспресс, Элит) работают на диспетчерской программе «Навигатор», у них на сайте или в приложении можно просчитать […]

  12 October 2017 20:57 at 20:57
 • Наталья Александровна

  Уж очень хочется рассказать…

  Когда только началось новое веяние по работе такси на планшетах, в нашем небольшом городе мы решили сделать этот шаг первыми. Я работаю директором такси уже больше 10 лет, и не понаслышке знаю, что все новое в штыки воспринимается диспетчерами и водителями всегда, но прекрасно работает на клиента. Люди быстро реагируют на улучшения.

  Изначально, когда все начиналось, мы начали работать с другой компанией из Черновцов, название писать не буду чтобы никого не обидеть, но они установили нам программу, которая слетела сразу как только мы посадили их в поезд. Не буду описывать тот ужас, который мы должны были испытывать 48 часов круглосуточной работы ( кто в такси , тот понимает), при 1000зак.в сутки, работая на бумажках.!!!!!

  Так как мой Хозяин имеет несколько служб в разных городах и уже закупил планшеты на все парки авто по городам, я стала лихорадочно искать альтернативу. И слава Богу! Нашла.

  Скромные ребята из софтлоджик согласились приехать показать и наладить без лишних заморочек. По приезду они все наладили, переделали телефонию, и оставили нам еще месяц тестировать программу.

  Если бы я знала в тот момент, что именно эти ребята из софтлоджик которые верно настроили телефонию и установили свою программу по иронии судьбы спасут фирмы моего Хозяина. То я бы ни минуты бы не медлила.
  В настоящий момент мы работаем с ними уже почти пять лет. Ребята очень легкие в плане усовершенствова ния. Всегда ищут чтото новое. Всегда обновляют. Следят за тенденциями и стараются делать программу под каждого , если есть такая возможность. Рекомендую всем!

  Но это еще не все …
  Далее история такая , как сотни тысяч других.
  Очень часто к сожалению встречаются не добросовестные директора, которых назначает на управление службой такси мой хозяин, вот один из таких захотел УКРАСТЬ службу у хозяина …
  Он в тихую начал раскручивать свои номера, которые никакого отношения к Хозяину не имеют.

  И как же благородно в этом случае поступили ребята из Софтлоджик!!! Они предупредили об этом и сделали все возможное с их стороны чтобы не допустить КРАЖУ фирмы.

  СПАСИБО, софтлоджик. Спасибо, ребята, спасибо за то, что Вы сделали и спасли одну из наших служб такси. Поэтому меня попросил мой Хозяин написать этот отзыв, чтобы те, кто работает в таком изменчивом мире, знали, что есть софтлоджик, который стабильно стоит на защите интересов своих партнеров и мошенникам вряд ли придётся сладко и гладко , когда они захотят чужой бизнес прибрать к своим липким и грязным рукам.

  Меня зовут Глебова Наталия Александровна. Мне 48 лет. Работаю в фирме Хозяина с 2003 года. Возглавляю филиал такси в г. Мелитополь Украина. и г. Керч Россия:

  09 January 2018 23:16 at 23:16
  • Ivan Chuperka

   Називаєте Керч російським, а пишете назву його українською… Аби не було зайвих можливих запитань – редакція taxi.in.ua, згідно резолюції ООН A/RES/68/262 від 27 березня 2014 року, вважає Керч та всю автономну республіку Крим частиною України.

   10 January 2018 01:04 at 01:04
  • Prosto Tak

   Как – то раболепски звучит слово “хозяин”… Понимаю , менталитет…

   12 May 2018 18:34 at 18:34
 • Регсат - имя новой грозной диспетчерской. Эвосу не страшно

  […] как называется программа, которую мы в своей статье  Обзор диспетчерских програм называем ровенской. Регсат – имя новой грозной […]

  30 January 2018 14:08 at 14:08
 • Володимир

  Ось мені цікаво. “Рєбята работают в г. Керч Россия”. Цікаво, що про це думає СБУ ??? Зайважу, що пост написаний 09 January 2018 23:16 at 23:16

  26 July 2018 23:09 at 23:09
  • Ivan Chuperka

   СБУ не має часу до серйозних медіа і сепаратистів та розколювачів України, а до коментарів, подібних Наталі Олександрівни, на сайті з 500-700 відвідувачами в день, воно точно толерантно.

   27 July 2018 10:20 at 10:20
 • Boris Kravets

  Вчора дізнався цікавий факт, який дозволяє боротися за водіїв серед служб таксі: виявляється компанія софтлоджик має договір з ВОГ згідно якого водії, які працюють на їх ПЗ мають суттєву знижку на пальне, а дирктора бонус від заправки кожного такого водія. Не поганий такий хід в час економії на кожному літрі пального. Знижка на газ – від 2грн. Цікаво, чому “титани” мовчать, якщо “Убер” і “Уклон” вже б’ються за лояльність водія і у першого знижка до 5грн/за літр при виконанні хоча б одного замовлення на місяць?

  17 June 2020 20:56 at 20:56

Залишити відповідь