В Ужгороді таксисти побили хлопця

В Ужгороді таксисти побили хлопця

Так про це у соцмережі Фейсбук повідомив “Спеціальний контроль”. “Сьогодні вночі таксисти безпощадно побили хлопця. Цей прикрий випадок трапився близько 01.16 хвилин ночі. Потерпілий хлопець, разом зі своєю дівчиною викликали Стар таксі Ужгород, від вулиці Корятовича, що в Ужгороді.

На виклик прибула “Daewoo” сірого кольору. За кермом перебувала жінка-таксист, зі слів потерпілого, коротко стрижена, блондинка років сорока. Пасажири попросили відвезти їх в Оноківці, на вулицю Шевченка. Хлопцю в дорозі стало зле, підвищився артеріальний тиск і він ненароком заляпав заднє сидіння автомобіля. Водійка побачивши замість хоч якоїсь допомоги здійняла галас та з погрозами почала за це вимагати 400 грн за хімчистку.

Пасажири згідні були дати 200, але водій наполягала на тому, щоб вони дали 400. Вони вийшли з автівки, але вона почала кричати і сигналити під будинком. Трохи згодом пані водій подзвонила через рацію не до поліції, а колегам з таксі Стар які були поряд. На нічні розбірки приїхало 8 машин, вони схватили хлопця та почали гамселити.

Дісталось і дівчині , жінка – таксист з усієї сили почала її рацією бити по обличчю. Потім ця водійка вкрала гаменць і телефон у хлопця, якого тим часом тримали та били інші таксисти.

На місце прибули і патрульні поліцейські , але, на жаль, ніяких дій не приймали. Чому таке ігнорування збоку патрульних не відомо? Про інцидент, що трапився, а це групове побиття , прес-служба патрульних, а ні пари з вуст. “Спеціальний контроль” вже в понеділок направить відповідне звернення до прокуратури та начальника ГУ НП в Закарпатській області, аби діям патрульних дати належну правову оцінку”, йдеться у повідомленні.

zakarpatpost

5.00 середній рейтинг (96% рахунку) - 1 голос

Comment (1)

Залишити відповідь