Битва за Ужгород, Білу Церкву, Олександрію. Здрастуй, Конотоп

Битва за Ужгород, Білу Церкву, Олександрію. Здрастуй, Конотоп

“До нас зайшла Тачка”! “До нас зайшло кілька таксі на телефонах і диспетчерських програмах таких-то і таких-то. Зробіть що-небудь”. Такі дзвінки лунають в середньому кожні три дні.

Пізно хлопці, пізно. Завжди такий наш відповідь на те, що вже відбулося. Конкурувати в Білій Церкві з тачкою нерозумно, бо створити і найголовніше – розкрутити його в районному центрі Київської області вже безглуздо.

Дещо інша ситуація в Ужгороді та Олександрії. Як тільки в місто зайшли великі гравці з хорошими диспетчерськими програмами, інтегрованими з телефонією, смс-центрами, заворушилися місцеві.

В Ужгороді відразу зріс інтерес до програми Мобіавто (основне життя в серверах обміну сортаменту на цій Програмі) при чому як з боку місцевих, які працювали на рації, так і приїжджих, які будують всеукраїнську або західноукраїнську (Перше Західне) сітку.

В Олександрії з дуже маленьким інтервалом у місцевих компаніях на раціях зріс інтерес до Регсату і ТаксіНавігатору.

До Черкас зайшла вже як мінімум четверта відома нам програма – 3933 працюють на Мобіавто. Конкуренція посилюється, від чого виграють і служби (подешевшання обслуговування) і пасажири – все більше міст мають шанс отримувати принципово нові для них послуги. Пасажири таксі, які користуються нашим додатком, тепер можуть замовляти машини в ще одному місті – Конотопі. За що дякуємо таксі Бджілка.

3.00 середній рейтинг (71% рахунку) - 2 голосів

Залишити відповідь

Увійти або зареєструватись: